Łukasz Szewczyk08.04.2013 (11:36)24 komentarze

UPC: Wypróbuj telewizję cyfrową z nagrywarką za darmo

UPC Polska wprowadza nową promocję na telewizję cyfrową. W ramach oferty operator obniża opłatę za opcje abonamentowe z nagrywarką oraz wprowadza możliwość darmowego testowania - możliwość rezygnacji w ciągu 14 dni.
UPC: Wypróbuj telewizję cyfrową z nagrywarką za darmo
W poniedziałek (8 kwietnia 2013 roku) UPC Polska, największy w Polsce operator telewizji kablowej, wprowadza do oferty nową promocję - "Cyfrowy hit UPC na upc.pl". Oferta skierowana jest do klientów zainteresowanych odbiorem telewizji cyfrowej.W ramach oferty dostępne są dwie opcje abonamentowe: Select Extra HD z nagrywarką (113 kanałów, w tym 21 HD) przez pierwszy miesiąca za 0 zł, później w cenie 74 zł (zamiast 94 zł); oraz Max Extra HD z nagrywarką (151 kanałów, w tym 28 HD) przez dwa pierwsze miesiące za 0 zł, później w cenie 87 zł (zamiast107 zł). Przy zamówieniu przez internet - umowa na 12 miesięcy. Dodatkowo każdy z klientów, który skorzysta z promocji, ma możliwość bezpłatnego rozwiązania umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania, np. za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w sekcji Obsługa Klienta.
W zależności od wybranego wariantu dodatkową korzyścią będzie jeden lub dwa miesiące bez opłat. Promocją objęte zostały także Pakiety Premium - Pakiet Canal + zapewniający najlepsze sportowe emocje i filmowe hity na 11 kanałach (w tym 6 HD) oraz Pakiet HBO gwarantujący potężną dawkę rozrywki dla całej rodziny. Każdy z nich dostępny będzie bezpłatnie przez pierwszy miesiąc.

Komentarze (1 - 10 z 24)

NOWE KANAŁY A NIE STARA ŚCIEMA
to nagrywarka taniej ok ale gdzie są
nowe kanały czy znowu będzie to co znamy dwa lata posuchy i tłumaczenia że negocjują negocjują ale jak co do czego doszło to się okazało ze dodali kilka kanałów na huraaa ale dla czego my w UPC musimy zawsze najdłużej czekać na kanały które dawno ma konkurencja ???
 14  
hahahaha ale jazda :) zobaczyli co się dzieje z nc+ i już próbują na tym zarobić :)
 3  
Po 1 Chcemy Nsport Po 2 Żądamy Nsport Po 3 Jak długo mamy znosić bajeczki o "rozmowach/negocjacjach" ?
 14  
kanaly upc smigaja w kanale!!!
 1  
Popieram. Gdzie jest nSport i co z kanałami, które powinny być w HD, np. HBO2 czy HBO Comedy. Przecież jesteście udziałowcem w NC+. Te kanały powinny być z marszu. Rozwala mnie też polityka tego operatora. Mam dekoder HD bez nagrywarki. Nie mogę dopłacić do abo jakiejś kwoty, żeby korzystać z lepszego tunera. Muszę podpisać od nowa umowę na wersję z HDD, oczywiście droższą.
 9  
Dodajcie nsport,Kiedy nsport? Kiedy nsport?
Chcę żużel w upc..
 11  
Kiedy nsport w upc?
 13  
zadamy nsportHD w UPC :)
 13  
Dołączam do żądania nsport HD oraz dokładam jeszcze prośbę o Universal Channel HD. Podobno też w tym miesiącu ma być MGM HD - kiedy dokładnie?
 7  
Co Wam powiem to Wam powiem ale ja po prostu żądam n sport i ma byc! Co mnie najlepiej smieszy ze jest kwiecien i nie jest dodany ani jeden kanal co jest zenujące i skandaliczne! A skonczy sie tym ze w uja ludzi rozwiaze umowe po jej skonczeniu i wtedy dopiero upc obudzi sie z dupa w nocniku i bedzie na hama dodawac nowe kanaly i wtedy bedzie n sport. Mowie Wam tak bedzie, bo juz tak bylo nie raz.
 8