Łukasz Szewczyk12.04.2013 (8:59)89 komentarzy

Koniec przymusowej migracji abonentów Cyfry+ i "n" do nc+

Satelitarna platforma nc+ zmienia zdanie i robi krok w dobrym kierunku. Operator przeprasza swoich klientów i rezygnuje z przymusowej migracji abonentów Cyfry+ i "n" do nowej oferty. Jednocześnie wprowadzony został pakiet pozytywnych zmian dla obecnych abonentów.
nc+ sport
W piątek w ogólnopolskiej prasie pojawiły się ogłoszenia prasowej nowej platformy "n", w których prezesi przepraszają swoich abonentów i wyjaśniają przygotowane zmiany dla obecnych abonentów Cyfry+ i "n".
Tworząc nową platformą nc+ chcieliśmy dostarczyć Wam i Waszym bliskim rozrywkę na najwyższym poziomie. Zakładaliśmy, że nasza nowa oferta oraz możliwie szybki dostęp do poszerzonych pakietów nc+ najlepiej odpowiedzą na potrzeby naszych Klientów. Reakcja wielu z Państwa uświadomiła nam, że nasze założenia były błędne i rozminęły się z Waszymi oczekiwaniami. Bardzo przepraszamy (...) Wszystkie Wasze wypowiedzi i komentarze są dla nas niezmienne ważne. Dzięki nim wiemy, że nasza platforma nie jest Wam obojętna - czytamy w ogłoszeniach prasowych nc+
Najważniejsza informacja dla abonentów Cyfry + i "n" jest taka, że platforma nc+ rezygnuje z procesu automatycznego migracji abonentów Cyfry+ i "n" do nowej oferty. A to oznacza, że klient ma czas do końca trwania obecnej umowy na podjęcie decyzji o wyborze docelowego pakietu odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Oznacza to, że warunki umów abonentów Cyfry+ i "n" pozostają bez zmian do końca okresu zobowiązania.
Jednocześnie, klienci Cyfry+ i "n", którzy przed powstaniem nc+ w swoich pakietach abonamentowych mieli dostęp do Canal+ i nPremium, otrzymują dostęp do całej rodziny 6 nowych programów nc+: Canal+ HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family2 HD, Canal+ Film HD i Canal+ Film2 HD na warunkach obecnej umowy.Dodatkowo klienci Cyfry+ otrzymują dostęp do kanału nSport na warunkach obecnej umowy. Natomiast abonenci "n" otrzymują dostęp do kanałów MiniMini+ HD, Ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, TeleTOON+ HD/Hyper+ HD na warunkach obecnej umowy, ale nie krócej niż do 30 czerwca.Z ogłoszeń prasowych wynika, że platforma nc+ uelastyczniła ofertę w zakresie pakietów dodatkowych. Dodatkowe opcje, takie jak HBO, Cinemax, FIlmbox czy Multiroom, nc+ GO oraz usługi VOD, każdy abonent będzie mógł zamówić za dodatkową opłatą przy dowolnym pakiecie nowej oferty nc+.

Dla obecnych abonentów nPremium i Canal+ zainteresowanych rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy dostępny będzie pakiet Ekstraklasa, w ramach którego klienci zyskają dostęp do transmisji ze wszystkich meczów Ekstraklasy, a także 20 podstawowych kanałów TV, w cenie ich obecnego abonamentu.

Komentarze (1 - 10 z 89)

A abonenci nie zmieniają zdania i koniec jakiejkolwiek migracji :).
 46  
Oby tak było jak pisza
 25  
Normalnie masakra jakas: wydaja oświadczenie o zmianach a nie mówią nic o tym na co wszyscy czekają (CENY!), infolinia: szkoda życia..., Polsatu HD i History HD dalej nie mam.... wypuścili NC+Go Lite, które na moim HTC desire Z z Androidem 4.1.2 nie działa. (może to nie smartfon....:))O liście kanałów nawet nie wspominam. Dzieci to wszystko robiły czy jak bo nie wiem ale wczoraj już dostałem pocztą pierwszy rachunek....
 34  
I bardzo dobrze mam kompakt hd ze wszystkimi canal+ za 50 zł.i do tego pace pvr 500gb za free nic lepszego pewnie nie dadzą za te pieniądze.
 19  
Przestraszyli sie kary do 10% przychodu,mamy nadzieje ze za póżno i chciwosc zostanie ukarana
 26  
Czyli pełna paczka Cantal + dalej tylko w abo za 120 zl , co za barany!
 24  
Bardzo dobrze, że zmieniła się zawartość kanałów niegwarantowanych. Kanały od Viacom czy Eurosport udostępnianie bedą na normalnych warunkach. Przynajmniej to na +
 11  
Ci co zmigrowali beda go lizac po jajkach!!!
 13  
Gdzie jest ten komunikat ?
 5  
czyli wysłane wypowiedzenia są nie ważne bo już nie ma pszymusu? chyba że ktoś wysłał wypowiedzenie z powodu wyłączenia kanałów z 1 kwietnia dużo ludzi przeszło już do cp i co teraz oni na to a oni nie przysyłają potwierdzen rozwiązania umowy niech się wypowiedzą na tan temat
 1