Łukasz Szewczyk12.04.2013 (11:32)82 komentarze

Prezes nc+: Już 150 tys. abonentów przeszło do nc+

Już 150 tysięcy abonentów Cyfry+ i "n" zmigrowało do nowej oferty nc+, zdradza w wywiadzie dla Rzeczpospolitej prezes Julien Verley. Szef platformy nc+ zapowiada także nowy pakiet Ekstraklasa i przekonuje chaos związany ze startem nc+ to kumulacja "wszystkich zmian w tak krótkim czasie".
Konferencja nc+
W piątek (12 kwietnia 2013 roku) satelitarna platforma nc+ rozpoczęła medialną ofensywę, która ma być odpowiedzią na trwającą od kilku tygodni krytykę firmy. W Rzeczpospolitej ukazał się wywiad z prezesem nc+, a w gazetach wykupiono miejsce z listem do abonentów, w którym poinformowano o przygotowanych pakietach zmian. Jak już informowaliśmy, że platforma nc+ wycofała się z przymusowej migracji abonentów Cyfry+ i "n" do nowej oferty. Wprowadzono także kosmetyczne zmiany w ofercie promocyjnej. Szef platformy nc+ zapowiada także wprowadzenie na rynek nowego pakietu dla kibiców piłkarskich.
Przedłużyliśmy niedawno umowę na pokazywanie relacji z tych rozgrywek, i w rezultacie stworzymy zupełnie nowy Specjalny Pakiet Ekstraklasa obejmujący 100 proc. meczów oraz 20 podstawowych kanałów TV. Będzie on dedykowany dotychczasowym klientom nPremium i Cyfry+. Każdy, kto zostanie z nami w momencie odnowienia kontraktu, dostanie ten pakiet w cenie obecnego abonamentu - mówi w wywiadzie dla Rzeczpospolitej Julien Verley
W wywiadzie szef nc+ zdradza także ilu klientów Cyfry+ i "n" zmigrowało już do nowych ofert nc+
Około 150 tys. To zgodne, a nawet wyższe od naszych pierwotnych planów. I zdajemy sobie sprawę, że to są nasi najbardziej lojalni klienci, o których zawsze będziemy się troszczyć - dodaje Julien Verley
Prezes platformy nc+ nie zdradza jednak ilu klientów złożyło rezygnację. Ma jednak nadzieję, że osoby te zdecydują się pozostać w nc+ po złożeniu im nowych ofert. Szef nc+ dostrzega jednak aktywne działania Cyfrowego Polsatu (np. nowe pakiety, większe wydatki na reklamę), które mogą przyczynić się do pozyskania niezadowolonych klientów nc+.
Szef nc+ odpiera także pojawiają się zarzuty, że fuzja nc+ została źle przygotowana. Zapewnia, że firma przeprowadziła badania rynkowe na grupie 10 tys. abonentów, które zakończyły się dobrymi wynikami - bardzo dobrze została przyjęta oferta programowa i technologiczna platformy. Przekonuje jednak, że "o, czego to badanie nie wykazało, to skutki , jakie może mieć kumulacja tych wszystkich zmian w tak krótkim czasie".
Rzeczpospolita/wł.

Komentarze (1 - 10 z 82)

Nie przeszło a emigrowało pod przymusem. ;/
 47  
z deszczu pod rynnę...
 34  
Julcio w auchancie nie było większych garniaczków? Jakbyś nie był taki opięty to może byś elastyczniej myślał.
 34  
Już? Czy może tylko: 150 tyś. Niech się pochwali ile abo odeszło i ile otrzymali rezygnacji.
 42  
Tak jak politycy, tylko oszustwo i kombinowanie. dość
 23  
czy będzie jakas rekompensata dla abonentow ktorzy juz migrowali ???
 14  
"Około 150 tys. klientów zmigrowało już do nowych ofert NC+.
To zgodne, A NAWET WYŻSZE od naszych pierwotnych planów.
I zdajemy sobie sprawę, że to są nasi najbardziej lojalni klienci, o których zawsze będziemy się troszczyć.
Prezes nie zdradza jednak ILU KLIENTÓW złożyło rezygnację.
Szef nc+ odpiera także pojawiają się zarzuty, że fuzja została źle przygotowana"

.... kolejne pijarowe teksty skompromitowanych cwaniaczków.
Szambo wybiło, wciskajcie swój cudowny kontent dalej.
Ale nie mi.
 21  
Skoro pan Francuzik taki obcykany w liczbach, to może powie ile wpłynęło wypowiedzeń?
 19  
Żałosne :( skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ???
 17  
ja pierd... co to jest w kilka tygodni te 150tys abonentow z okolo 2.5 miliona,migrowali ci ktorzy sie nie orientuja w temacie i ci ktorzy maja w h.. kasy wiec im to zwisalo ze jest drozej.
ale wiekszosc ludzi potrafi liczyc i nie da sie dymac wiec pewnie z milion wypowiedzen dostali,ciekawe tylko ilu abonentow zwialo do cp i kablowek?
moglby cp wreszcie sie pochwalic ilu abonentow im przybylo od startu nc+.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 kwietnia 2013 o 11:57:39 przez nanditos).
 29