Łukasz Szewczyk12.04.2013 (16:30)32 komentarze

Platforma nc+ odpowiada na ofertę premium Cyfrowego Polsatu

Satelitarna platforma nc+ przygotowała specjalną promocję dla abonentów innych operatorów płatnej telewizji. W ramach oferty do pakietu Canal+ Silver platforma nc+ dorzuca w prezencie pakiet HD przez cały okres umowy.
Spot nc+ promujący multroom
Na początku kwietnia 2013 roku Cyfrowy Polsat wprowadził nowy pakiet z pakietami HBO i Cinemax w cenie 79,90 zł miesięcznie. W ramach tej oferty klient podpisuje umowę na 15 miesięcy, ale przez 3 miesiące z pakietu korzysta bez opłat.W odpowiedzi na ofertę Cyfrowy Polsat, swoją propozycję przygotowała także platforma nc+. W punktach sprzedaży nc+ pojawiła się oferta dla klientów innych operatorów płatnej telewizji. W ramach oferty klient podpisuje umowę na 12 miesięcy na pakiet Canal+ Silver (110 kanałów w tym 36 HD oraz Canal+ Family i Canal+ Family2) w cenie 79 zł miesięcznie. W ramach promocji przez cały okres umowy klientowi przyznawany jest pakiet HBO. Przy skorzystaniu z oferty należy okazać rachunek innego operatora.

Komentarze (1 - 10 z 32)

dobre.. ;-)
 26  
ludzie i tak zostaną w Polsacie!! śmierdzi mi tu znowu jakimś krentactwem! pewnie dekodery są drogie lub coś takiego
 16  
Oj panika w szeregach Napoleona Juliana. Niedługo odwrót i paszoł won do Paryża.
 24  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Ale ja jestem PRO! Mam najlepszą tv na całym osiedlu (NC+)!Wszystkie buraki z antenami cp mi zazdroszczą, laski kleją się do mnie bo czują, że jestem kimś. Na na wtorkową transmisje LM zapraszam tylko wybranych, tak samo w sobote gdy leci najlepsza piłka. W tym czasie reszta bydła stoi pod trzepakiem i nam zazdrości. W pozostałe dni zapraszam laski na najlepsze dostępne kino jakie może byc w tv, po transmisji je dmucham. To wszystko za marne 99 pln. No cóż nie każdy może należec do ELITY, więc plebs z cp i reszta biedy z n przestanie płakać i pogodzi sie z rzeczywistością.
 85  
Uważajcie na wszelkie "promocje" !!!
To pudrowanie trupa, który chce TYLKO jednego ... waszej kasy !
NC+ bez waszej kasy zdechnie, wy bez NC+ (lub innego cwaniaczka) będziecie żyli.
Te krzywe ruchy to tylko kosmetyka.
----------------
UOKiK ich postraszył, więc robią pod siebie i zamydlają oczy lukrem dla frajerów.
 21  
A pakiet 6xcanal + tylko w abo za 120 zł haha zlodzieje
 28  
Niezłe, naprawdę niezłe jak na szczeniaka z niepełnym gimnazjalnym, ale musisz jeszcze jakąś zawodówkę skończyć, może ułożysz lepszy tekst.
 4  
nc+ zaczyna po kosztach sprzedawac pakiety przejadą się jak n-ka
 18  
Cyfrowy Polsat też ma ofertę dla klientów innych telewizji, za 14.90PLN z kanałami własnym których nie ma albo są niegwarantowane w CanalSat Pologne.
Jak widać Cyfrowy Polsat potrafi zarobić nawet na tych klientach którzy nie zamierzają rezygnować z innych płatnych telewizji.
 1  
Oj Zulian, Zulian, ze strachu narobiłeś w gacie. :D
 15