Łukasz Szewczyk12.04.2013 (16:30)32

Platforma nc+ odpowiada na ofertę premium Cyfrowego Polsatu

Satelitarna platforma nc+ przygotowała specjalną promocję dla abonentów innych operatorów płatnej telewizji. W ramach oferty do pakietu Canal+ Silver platforma nc+ dorzuca w prezencie pakiet HD przez cały okres umowy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 32)

Niezłe, naprawdę niezłe jak na szczeniaka z niepełnym gimnazjalnym, ale musisz jeszcze jakąś zawodówkę skończyć, może ułożysz lepszy tekst.
Oj chyba nie wyczułeś szyderstwa. Osoba która rzeczywiście prezentowałaby taką mentalność ściągałaby najlepsze dostępne kino z torrenta :).
 1  
Nie wiem co Ty pa nie redaktorze masz wspolnego z Interia.pl ale tam piszą do rzeczy czego u Pana w ogole nie widać. Cytat z artykulu z Interia.pl :
"Aby skomponować sobie ofertę identyczną jak usunięty pakiet ALL INCLUSIVE+, należy zapłacić 208,98 zł/mc (według wyliczeń z cennika opcji dodatkowych), a nie 199 zł/mc jak do tej pory, nie licząc już Multiroomu HD, który był gratis w pakiecie ALL INCLUSIVE+ i różnic w netVOD+" LINK --> http : //biznes.interia.pl/media/news/nc-porownanie-starej-i-nowej-oferty,1909912
 3  
źródło: satkurier.pl
 0  
Mnie kończy się umowa z kablówką i nie zamierzam wybierać pomiędzy NC+ i CP; biorę obie. nc+ pakiet Canal+Platinum (negocjuję 109zł, bez żadnych dodatków i multiroomu) i CP pakiet Premium (89,90zł). Dzięki czemu będę miał dostęp do wszystkiego, bez przekraczania 200zł. Myślę, że lepszej oferty i tak już nie będzie, a na pewno tańszej za to wszystko. :P
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 kwietnia 2013 o 17:27:42 przez Draco_san).
 3  
nc+ tak schodzi na psy nie ma oferty jak w Cyfrze+ Canal+ Start HD
 5  
Najlepsze jest to że teraz by skompletować ALL INCLUSIVE trzeba 30zł więcej zapłacić
 5  
to jest normalne że jak bierzesz od razu wszystko to masz taniej niż jak kupujesz wszystko osobno a po drugie najpierw było narzekanie że nie można sobie dokupić co się chce a teraz jak jest to znowu jakieś wywody że wszystko razem jest droższe ogarnijcie się trochę:)
 3  
konczy mi się umowa w CP w czerwcu, początek m-ca ,,chciałem przedłużyć ,ale oferta nc+ dla mnie spoko ,dużo piłki,żuzel ,nba, no i filmy na HBO i C.family , no i dekoder --ŻEGNAJ POLSACIE witaj nC+
 6  
a mi jak wypowiedziałem umowę podwyższyli abonament o 15 zł na ostatni miesiąc bez żadnej informacji
 4  
Kolejna ściema.
 4