Łukasz Szewczyk12.04.2013 (17:06)26 komentarzy

Pakiet Ekstraklasa w nc+ od 6 maja. Co w ofercie i dla kogo?

Nowy pakiet Ekstraklasa w ofercie nc+ dostępny będzie od 6 maja 2013 roku. Pakiet zapewni dostęp do wszystkich transmisji meczów T-Mobile Ekstraklasy, bez dostępu do pełnej oferty pakietu Canal+.
nc+ sport
Prezes nc+ w jednym z wywiadów prasowych oraz w prasowych ogłoszeniach zapowiedział wprowadzenie do oferty specjalnego pakietu Ekstraklasa. na chwilę obecną wiadomo, że pakiet Ekstraklasa w ofercie nc+ dostępny będzie od 6 maja 2013 roku dla klientów, którym kończy się umowa.Jak zdradza operatora, będzie to "specjalny pakiet składający się z 20 podstawowych kanałów i dostępu do wszystkich transmisji Ekstraklasy. W jego ramach klienci mogą oglądać emitowane na kanałach Canal+ i nSport HD mecze, nie mając jednocześnie dostępu do pozostałych pozycji z oferty Canal+".To oznacza, że pakiet Ekstraklasa będzie zwierał dostęp do transmisji wszystkich meczów T-Mobile Ekstraklasy, bez dostępu do pełnej oferty pakietu Canal+. Prawdopodobnie będzie polegało to na tym, że na czas meczów Ekstraklasy sygnał kanałów Canal+ dla posiadaczy tego pakietu zostanie odkodowany.Przypomnijmy jednak, że obecnie wszyscy klienci, którzy w ramach dotychczasowych pakietów Cyfry+ i "n" korzystali z oferty nPremium lub Canal+, mają dostęp do pełnej, wzbogaconej rodziny Canal+ i nSport HD na warunkach obecnej umowy.

Komentarze (1 - 10 z 26)

szkoad że nie ma palietu La liga i Liga mistrzów
 15  
Czyli lipa. Czekam jeszcze miesiąc do końca umowy z kablówką, i jak nic się nie zmieni biorę Canal+Platinum, a zamiast multiroomu wezmę drugą umowę Premium z CP i będę miał full opcję. ;)
 7  
cena 60zł napewno i będzie mozna dokupić do każdego pakietu czyli c+sport i n sport ekstraklasy nie będo pokazywac i tyle powiem
 1  
Ja mają w Canal+Optimum, ważną do 31.08.2014 roku, będę miał dostęp do Nsport HD przez całą umowę?;> z góry dziękuję za odpowiedź.
 7  
Już sobie wyobrażam bałagan z nadawaniem uprawnień na czas transmisji Ekstraklasy i odbieraniem po zakończeniu transmisji, resetowanie terminali, błędne przypisanie abonenta do określonej grupy itp.
Już mogliby zrobić te dwa (czy ile tam jest meczy jednocześnie) kanały z Ekstraklasą, powtórkami itp. i usunąć całkowicie Ekstraklasę z Canal+ i nSport.
 6  
Nie kumasz kolego, nie piszą o kanale EkstraklasaTV, tylko zrobią pakiet składający się z kanałów sportowych na których są transmitowane mecze ekstraklasy.
A wystarczyło zostawić pakiet sportowy i dodać do niego Canal+Sport HD....beznadzieja , widocznie się nie opłaca.
 4  
Czyli lipa.
Czekam jeszcze miesiąc do końca umowy z kablówką, i jak nic się nie zmieni biorę Canal+Platinum, a zamiast multiroomu wezmę drugą umowę Premium z CP i będę miał full opcję. ;)
... będziesz jechał na dwa baty, szacun. :)
1 człowiek daje zarabiać 2 platformom naraz ... żeby patrzeć na telewizor jak sroka w gnat.
Jesteś wyśnionym marzeniem Juliana i Zygmunta w jednym ciele (NC+ i CP).
No chyba, że to żart ... tyle, że kiepski.
 13  
Powinni zrobic pakiet 'Sport' z C+ Sport,Nsport,Eurosport,Eurosport 2 i Orange Sport.Pakiety tematyczne w N to był bardzo dobry pomysł.Pozatym w mojej opini powinien byc jeszcze C+ Sport 2 ,glupi pomysł z puszczaniem meczy na C+ Family ,albo to jest kanal fimowy albo sportowy.
 13  
Od nowego sezonu mecze Ekstraklasy tez beda w C+ Family?
 2  
Nie wiecie dla kogo? DLA DEBILI.
 8