Łukasz Szewczyk12.04.2013 (18:02)86 komentarzy

Platforma nc+ nagradza abonentów prezentami

Abonenci, którzy jaki pierwsi do 11 kwietnia 2013 roku skorzystali z nowych ofert promocyjnych platformy nc+ mogą liczyć na prezenty od operatora w postaci m.in. darmowego dostępu do szerszej oferty bądź też zniżki na abonament.
Od czasu startu (21 marca 2013 roku) nc+ do nowej oferty zmigrowało około 150 tys. klientów - informował w wywiadzie prezes platformy (więcej o tym TUTAJ). Przy okazji głoszonych dzisiaj zmian w ofercie platforma satelitarna nc+ nie zapomina o klientach, którzy jako pierwsi w dniach od 21 marca do 11 kwietnia 2013 roku zdecydowali się na nową ofertę nc+. Specjalnie dla nich operator przygotował pakiet prezentów.Klienci, którzy do 11 kwietnia 2013 roku podpisali umowę na pakiet Comfort+, do końca umowy w prezencie otrzymają darmowy dostęp do wszystkich własnych kanałów tematycznych, czyli do pakietu Multi+: nSport HD, MiniMini+ HD, Ale kino+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, Planete+ HD, TeleToon/Hyper+ HD.
Abonenci, którzy podpisali umowę na pakiety Canal+ Silver lub Canal+ Gold, w ramach prezentu otrzymają dostęp do pełnego pakietu Canal+ (6 kanałów) do końca trwania umowy. Natomiast abonenci pakietu Canal+ Platinum w ramach prezentu otrzymają darmowy dostęp do pakietu HBO do końca 2013 roku. Z kolei abonenci, którzy skorzystali z opcji Canal+ Platinum z HBO w prezencie mogą otrzymać dostęp do pakietów Cinemax oraz FilmBox do końca 2013 roku.

Z oferty wycofano pakiet All Inclusive+, jednak abonenci, którzy skorzystali z tej opcji abonamentowej mogą nadal korzystać z tego pakietu. Dodatkowo operator dla tych abonentów przygotował prezent w postaci zniżki abonamentu o 20 zł do końca 2013 roku.Przypomnijmy także, że platforma nc+ rezygnuje z przymusowej migracji abonentów Cyfry+ i "n" do oferty nc+. Dodatkowo klienci Cyfry+ i "n", którzy dysponowali dostępem do starych kanałów Canal+ i nPremium HD otrzymują dostęp do całej rodziny 6 nowych programów nc+: Canal+ HD, Canal+ Sport HD, Canal+ Family HD, Canal+ Family2 HD, Canal+ Film HD i Canal+ Film2 HD na warunkach obecnej umowy.

Komentarze (1 - 10 z 86)

Najpierw się zbłaźnili i chcieli nabić se kase a teraz co łaska .... Za późno już : )
 33  
Nagradza "prezentami", które w niedługim czasie staną się problemem finansowym dla abonentów nc+!

Mamy kolejny akt kuriozalnej polityki porąbanego prezesa nc+ mający na celu drenowanie kieszeni Polaków!

Nowa oferta to kosmetyczne zmiany które mają uchronić nc+ przed karami UOKiK.
 30  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
bardzo sympatyczna niespodzianka - mam platinum za 99 a teraz jeszcze HBO do końca roku, brawo nc+, wreszcie doceniono lojalnych abonentów, a maruderzy niech dalej marudzą
 41  
Oni ich powinni przeprosić i anulować te umowy!!! a nie dawać jakieś "gratisy" g*wno warte.
 13  
skarbowka sie dowie to wyprostuje te bionusy hehe julian 150tys to i tak sukces na uj sie kur..a laczyliscie bar.y
 0  
Ja się ciesze. Zmigrowałem do Canal+Gold za 79zł. I teraz dostanę w tej cenie Platinum. Dobrze zrobiłem. Ten pakiet jest dokładnie tyle warty.
 28  
ja juz wczoraj dostalem do platinum HBO pakiet idealny dla mnie polsat sie chowa
 13  
brawo panie julianie brawo
bede mial hbo
 24  
Ci, którzy zmigrowali wcześniej - dostali prezenty
Ci, którzy nie migrowali, a mieli wcześniej nPremium/Canal+ - dostali prezenty.

Tylko reszta została w ciemnej dupie, bo nie dość, że nie mogą dokupić do dotychczasowego abonemantu pełnego pakietu Canal+, to mogą co najwyżej zmigrować do nc+ według starego cennika.

NC+ - Platforma równych i równiejszych
 36  
A ci co mają Univers to figa
 22