Łukasz Szewczyk13.04.2013 (18:43)57

Start nc+ wizerunkową klapą. Czy komuś zależy na zniszczeniu Canal+?

Większościowym udziałowcem nc+ jest Grupa Canal+, jednak za sterami nowej platformy satelitarnej siedzą ludzie powiązani z ITI i TVN. Taki rozkład sił w zarządzie miał wpływ na wybór strategi nc+, którą opracowali ludzie "n". Tygodnik Wprost opisuje kulisy trwającej od kilku tygodni afery wokół nc+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 57)

A może to Canal+ gra na zniżkę, bo to on ma prawo dokupić 49 % akcji. Im niższa wycena tym mniej będzie musiał zapłacić za resztę firmy. Ale czy odpływ abonentów nie pogrąży ich wczaśniej?
 21  
Apropos działalności CanalSat Pologne, to wczoraj ok. 18:00 zmieniłem IP, poprzeglądałem trochę stronę ncplus.pl i po kilku godzinach straciłem do niej dostęp. Taka blokad po IP zdarzyła mi się już po raz trzeci, a jabym zmieniał IP częściej to pewnie mógłbym zaliczyć blokadę dostępu do strony CanalSat Pologne ze dwa razy na dobę. To jakaś farsa...
 22  
Precz z ITI i TVN!!!
 85  
A kto to ten pan z reklamy? Jakiś aktor? Bo spoko ziom.
 21  
Te "nowe niby poprawione" pakiety dostępne na stronie nc+ po całej tej aferze to tylko niewielka kosmetyczna zmiana. Dalej jest bardzo drogo!!! Nic się nie zmieniło. Sztuczne i naciągane przeprosiny już tu nic nie pomogą!!! Odpadam.
 55  
No prosze, zmieniłem IP i bez usuwania ciasteczek dostęp do ncplus.pl odzyskany, ciekawe na ile godzin tym razem ?
 7  
To było do przewidzenia. Wszelkie decyzje po połączeniu powinno się zostawić w całości zarządowki canal+. Skoro n miała długi to znaczy że ich oferta, czy ludzie byli do niczego. TVN zawsze kojarzył mi się z dziadostwem. Canal+ zawsze kojarzono z luksusowym towarem. Dlaczego stworzono bigos do którego wrzucono zgniłe jajo (tvn). Sami są sobie winni.
 61  
Skoro w obecnym Zarzadzie NC+ jest wiekszosc z ITI Neovision a n-ka miala przed polaczeniem mniej Abonentow a Cyfra+ wiecej to chyba to cos daje do myslenia.
 45  
tak trzeba teraz na kogoś zgonić,ale kogo to teraz interesuje
 9  
Przykład tego jak słaby (platforma n) zjada silną markę (cyfra +). Czasu się nie cofnie.
 9