Łukasz Szewczyk13.04.2013 (18:43)57

Start nc+ wizerunkową klapą. Czy komuś zależy na zniszczeniu Canal+?

Większościowym udziałowcem nc+ jest Grupa Canal+, jednak za sterami nowej platformy satelitarnej siedzą ludzie powiązani z ITI i TVN. Taki rozkład sił w zarządzie miał wpływ na wybór strategi nc+, którą opracowali ludzie "n". Tygodnik Wprost opisuje kulisy trwającej od kilku tygodni afery wokół nc+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 57)

Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Co do ceny za pełen pakiet C+, to naprawdę przesadzili. Wcześniej można było mieć paczkę C+ z pakietem start plus za mniej niż 50 pln, teraz za 119. W dodatku zniknęła opcja nabycia samego pakietu C+ lub też z HBO, Cinemax. Widocznie ktoś ma nas za debili. Nie dajmy się robić w konia gdyż za chwilę inni zaczną ich naśladować. No cóż w Polsce już tak jest, że za wiele rzeczy musimy płacić o wiele drożej niż nasi sąsiedzi. Jakiś totalny debilizm i tyle.
 7  
Czułem że oto biega , niech dojdzie do canal we Francji i się skończy Julian nie wiem czy go za sprzątacza ktoś zatrudni
 2  
Nie wiem czy dobre porównanie bo ONI właśnie chcą się wydymać wzajemnie ;)
 2  
A czy przypadkiem juz tego nie było ... Pamiętam jak C+ zniszczył Wizje, i wtedy też było tak samo ludzie się zmienili a sposób postępowania z Abonentami nie... Biznes i tyle
 2  
Ha, ha, ha! Ta reklama taka prostacka! Postawili jakiegos niedogolonego goscia w pituwie i reklama je ale dla gejow chyba? :D Trza bylo jakas laseczke z pilka nozna wstawic, to mozna byloby chociaz oko zawiesic. Anting, Tellenbach gooo home w Alpy!!! Panie Tellenbach, pan sie w Polsce powinnienes nazywac Telestrach! Widly wam dac i tam siano w gorach przezucac i owce pasc..

Mam nadzieje, ze zabojady nie sa takie cepy i nie dadza sie tym oslom z ITI wyrolowac!!!
 3  
To co jest tu opisane jest w większości prawdą a co do oferty i oszukania abonentów n to wynik jest prosty w ostatniej chwili n dzwoniła do abonentów i proponowała opcję n premium za 9,90zł po to by od c+ zainkasować jak największą kasę jako opcja premium tak wiec abonent prestiżowy a co za tym idzie kasa dla iti za to ,tak na sam koniec istnienia n konsultanci świadomie lub nie na siłę dawali npremium by iti zainkasowała jak największą kasę , a co się stało później po fuzji czytamy do dziś.
 6  
TVN JEST MARTWY!!! Przestalem z checia ogladac tvn24, tvn Style i tvn Turbo. Jak widze tych przemadrzalych peasant macho z nSportu, to mnie na wymioty zbiera.. ITI nie zniszczy Canal+, ITI zniszczy swoja telewizje. I tak maja juz wszystkich Pisiorow przeciwko sobie. Bujajcie sie cwoki. Od dzis ogladamy tylko prawdziwa polska telewizje, jaka jest Polsat! Zmienilem kompletnie zdanie. Niech zyje POL-SAT! Peace! ;)
 11  
Co do ceny za pełen pakiet C+, to naprawdę przesadzili. Wcześniej można było mieć paczkę C+ z pakietem start plus za mniej niż 50 pln, teraz za 119. W dodatku zniknęła opcja nabycia samego pakietu C+ lub też z HBO, Cinemax. Widocznie ktoś ma nas za osłów. Nie dajmy się robić w konia gdyż za chwilę inni zaczną ich naśladować. No cóż w Polsce już tak jest, że za wiele rzeczy musimy płacić o wiele drożej niż nasi sąsiedzi. Jakiś totalna głupota i tyle.
 4  
@Anonimous
SLUCHAJCIE GO, ON PISZE PRAWDE!!! ITI NA KONIEC LAPALA SIE WSZYSTKIEGO. TO SZWAJCARSKA BANDA JEST!!! TAK JAK ICH BANKI I UBEZPIECZALNIE!!! LEGALNI ZLODZIEJE!
 6  
Bądźmy szczerzy - Canal + robi nas teraz w bambuko tymi artykułami sponsorowanymi jakoby byli czyści jak łza i to ten zły nieistniejący podmiot czyli n wszystko zniszczył. Przecież Julian Verley to jest stary canaplusowiec, który dostaje rozkazy bezpośrednio z Francji, teraz próbuje jednak tego typu artykułami wybielić siebie przed mocodawcami - bądźmy szczerzy nie wydymali nas polacy z canal+ czy n, wydymali nas Francuzi swoim niezrozumieniem Polskich realiów.
 5