Łukasz Szewczyk13.04.2013 (21:03)55 komentarzy

All Inclusive+ ukryty, ale wciąż dostępny w ofercie nc+

Pan prezes platformy nc+ w medialnym wywiadzie zapowiedział, że najdroższy pakiet All Inclusive+ za 199 zł zniknie z oferty. Uspakajamy zaniepokojonych. W rzeczywistości najdroższy pakiet znika, ale tylko z materiałów reklamowych.
Jeszcze w piątek, w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, prezes platformy satelitarnej nc+ zapowiadał nowa ofertę następującymi słowami:
W trakcie ostatnich dni przygotowaliśmy cały pakiet propozycji, które wkrótce przedstawimy naszym klientom. Poza nowym pakietem Ekstraklasa, będziemy też bardziej elastyczni. Najdroższy pakiet za 199 złotych w ogóle zniknie z naszej oferty, a nowe przedziały cenowe pakietów będą się mieścić miedzy 39 zł i 119 zł. Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu
Dla klientów zainteresowanych pakietem All Inclusive+ w cenie 199 zł z (prawie) pełną ofertą platformy nc+ mamy dobrą wiadomość. Najdroższy pakiet faktycznie zniknął z oferty, ale... tylko z internetowej strony z promocjami. Nadal jest dostępny w sprzedaży. Jak informują nas czytelnicy, jeszcze dzisiaj pakiet można bez problemu aktywować poprzez infolinię nc+. Także w autoryzowanych punktach sprzedaży nc+ wciąż bez problemu można podpisać nowe i przedłużeniowe umowy z pakietem All Inclusive+. Informację udało nam się potwierdzić w kilku punktach sprzedaży nc+ na terenie Polski.

Przypomnijmy, że od piątku dostępna jest nowa, oficjalna oferta promocyjna dla nowych klientów wygląda następująco:
Nowa oferta nc+
Nowa oferta nc+
W rzeczywistości oferta sprzedażowa nc+ pozostaje bez wielkich zmian. Wciąż platforma nc+ nie odpowiedziała na prośby klientów o pełny pakiet Canal+ jako opcja samodzielna bądź opcja dodatkowa z najniższym pakietem abonamentowym. Główne zmiany do poprzedniej oferty to:
- ceny pakietów bez zmian (na oficjalnej stronie brak pakietu za 199 zł)
- dodanie "w prezencie" pakietu (Multi+) własnych kanałów tematycznych do najniższego pakietu Comfort+
- możliwość doboru pakietów dodatkowych (HBO, Cinemax, FilmBox) do najniższego pakietu, jednak wciąż bez opcji Canal+, która dostępna jest w droższych pakietach
- dostęp do mobilnej aplikacji nc+GO w pakietach Canal+
- nadal brak samodzielnego pakietu Canal+

Komentarze (1 - 10 z 55)

Dlaczego zlikwidowali sam pakiet C+. Do niedawna tak było, że abonent mógł nabyć sam pakiet C+ lub też w paczce z HBO, Cinemax. Dlaczego to zrobiono ?. Mogliby dać taki pakiet za np. 50 pln.
 16  
Canal+ sam sobie szkodzi i po co komu te bajki że ktoś chce go zniszczyć.
 25  
Ludzie, dajcie już sobie siana z tą telewizją, jak się nie podoba to zmieńcie operatora i tyle, ciekawe o co następne będzie walka - tańsze rozmowy w Orange ? Żenada.
To, że wprowadzają podatek śmieciowy dymając każdego na kilkanaście-kilkadzieisiąt zł miesięcznie was nie interesuje, jakoś nie widziałem profilu Anty-haracz-śmieciowy, a walczycie o jakieś śmieszne pakiety, gdzie można spokojnie przejść do konkurencji i czekać aż sami obniżą ceny.
 2  
Ceny nadal takie same, z kosmetycznymi zmianami. Julek nadal ma klientów za głupków.
 31  
Proszę bardzo kolejna zagrywka ze strony oszukańczego syfu NC+. Co jeszcze wymyślą by się zniszczyc jeszcze bardziej?
 15  
Akks tacy jak ty dają się oszukać ;). Trzeba zawsze szanować swoje pieniądze niezależnie ile się ich ma !!!.
 17  
CanalSat Pologne już definitywnie utrwaliło swój wizerunek drogiej i mało elastycznej platformy cyfrowej...
 6  
Trza miec zasady i honor lemingi!!!
 8  
Podpowiadam Żul(...)owi że może wytłumaczyć, że Canal+ Platinum ze wszystkim opcjami dodatkowym kosztuje więcej niz 199PLN i pozostawili All Inclusive+ dlatego żeby klient mógł wszystko kupic taniej ROTFL.
 10  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
noron jak lubisz lizac kroka to liz i nie wpieniaj kibicow i kinomaniakow ty POLSZMACIARZU
 65