Łukasz Szewczyk14.04.2013 (0:05)95

Platforma nc+ wprowadza zmiany. Czy klienci wybaczą? Zyska Cyfrowy Polsat

Abonenci Cyfry+ i "n" z zadowoleniem przyjęli decyzję o zaprzestaniu przymusowej migracji do nc+. To oznacza, że do końca umów mogą zostać na dotychczasowych warunkach. Wciąż jednak nowa oferta nc+ ich nie przekonuje. Eksperci nie mają wątpliwości - na całym zamieszaniu najwięcej zyska Cyfrowy Polsat.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 95)

Dziwne, ze nikt nie wspomina o tym, ze tym ktorzy nadal maja wazna umowe z Cyfra+, poznikalo czesc programow: Discovery HD, BBC Knowledge HD, History HD, TVP Historia, Discovery Historia. Dodam ze posiadam pakiet Superpremium HD, w ktorym byly wyzej wymienione przeze mnie programy. Czyli niejako zmusza sie tym klienta, do przejscia do nc+. No chyba, ze tylko u mnie ich nie ma.
 15  
sram na nc+...., szkoda Cyfry+ [i]. Nigdy nie sądziłem że do tego dojdzie, ale chyba Polsat zawita u mnie w domq. Pozdrawiam
 58  
Co to za zmizny , których nawet niewida!!! Nadal pełny canal+ jest dostępny w najdroższym pakiecie. Jakby się wsłuchali w klienta to by już dawno zmienili by pozyskać klijęta a nie go zniechęcać do siebie. Totalna porażka nc+!!!
 38  
Czemu nie napisaliscie ze "usunięto" full pakiet za199 i że teraz aby mieć wszystko trzeba wydać jeszcze wiecej bo po dodaniu do pakietu platinum wszystkich opcji dodatkowych wyjdzie ponad 200pln!!! Ceny pakietów sie nie zmieniły! I można nawet powiedzieć że jest gorzej niż przed zmianą!! Jak to się mówi: chciwość nie popłaca.
 67  
Jak dalej ludzie z iti będą panoszyć się w nc, tak szybko upadnie ta platforma.
 55  
@Dzacho. co ty za bzdury wypisujesz?tych kanałów nigdy cyfra nie miała.
 17  
Mnie dziwi reakcja części abonentów którzy chcą zostać na starych warunkach a nie widzą zmian jakie zostały dokonane i jeszcze mają być.To tak jakby mając bilet na film w kinie dowiedzieć się że mamy obejrzeć ale inny film gdyż tego na który kupiliśmy bilet zostało 3/4 lub mniej.Wycofano już pare kanałów i planowane są kolejne wyłączenia.Przy takiej postawie niech się nie zdziwią że któregoś dnia będą woleć wziąść pół chleba(chociaż zapłacili za cały) niż np.2 rogale proponowane wzamian.Nie zachęcam do migracji(ja wypowiedziałem umowe) ale zostanie na starych zasadach to de facto też zgoda na nowe tylko mniej zmienione niż te oficjalne nowe.
 12  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Nc+ idzie w dobrym kierunku, jestem bardzo zadowolony z oferty. Z pewnością więcej ludzi też się przekona, że warto mieć Nc+ płacąc 100zł .
 114  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
aja nie nażekam place 89 zl . i dostałem w prezencie caly paket canal plus za darmo do konca umowy , . .
 113  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
ja tez nie narzekam,place 79 zl z multiroom za silvera i tez na 18 m dostalem 6x Canal plus,a wy maruderzy psioczcie dalej a gowno dostaniecie
 111