Łukasz Szewczyk15.04.2013 (12:54)25 komentarzy

TVP Rozrywka także w nc+, Cyfrze+, "n" i Cyfrowym Polsacie

Nowy kanał telewizyjny TVP Rozrywka od pierwszego dnia nadawania dostępny jest także dla użytkowników platform satelitarnych Cyfrowy Polsat, nc+, Cyfra+ i "n". W jakich pakietach?
Od dzisiaj nadaje nowy kanał telewizyjny TVP Rozrywka, o czym szerzej informujemy TUTAJ. Na ofertę stacji składają się bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.Od pierwszego dnia nadawania nowy kanał dostępny jest także dla użytkowników platform satelitarnych. W dekoderach nc+, Cyfry+ oraz "n" kanał TVP Rozrywka pojawił się na pozycji numer 19. Kanał dostępny jest dla wszystkich abonentów.Natomiast w dekoderach platformy Cyfrowy Polsat kanał TVP Rozrywka zameldował się na pozycji numer 57. Jak jednak informuje operator, kanał ten dostępny jest "dla nowych jak i starych abonentów posiadających pakiety od Familijnego Max HD".
Uwaga: Kanał nadawany w standardzie MPEG-4, co oznacza, że jest dostępny dla użytkowników dekoderów HD!

Komentarze (1 - 10 z 25)

Nie przejmuj się w MM to i za miesiąc nie włączą
 2  
W CP ktoś ogłupiał. Kanał który jest dostępny za darmo w dvb-t dali do pakietu za 50 pln ;).
 34  
zwracam honor UPC :)
 3  
W Cyfrze+ działa mi na dekoderze HD, a na SD już nie.
 6  
w UPC już jest. Jak i również dodano TLC HD
 7  
A W CP TRZEBA ZAPŁACIĆ i TO JEST PRZEWAGA NC+ NAD CP
 2  
to oglądaj sobie za darmo w dvb-t jak Tobie CP nie pasuje, nikt Cię nie zmusza do CP
 4  
A dlaczego nie ma go w Darmowym HD w CP? Skoro jest za darmo w DVB-T. Pakiet Darmowy HD miał być odwzorowaniem DVB-T. Oj chyba ten nawał niezadowolonych z oferty nc+ szturmujących APS'y CP trochę im w głowie poprzewracał.
Platformy i tak się będą miały dobrze ze względu na cokolwiek w HD, nawet tym pseudo HD, bo TVP i tak zmierza ku uwaleniu kanałów TVP1 HD i TVP2 HD w DVB-T, więc za chwilę fani HD w naziemnej zostaną z niczym (no może z "nowym" telewizorem kupionym do tego celu). Wdrażanie nowych multipleksów choćby w DVB-T2 potrwa pewnie wieczność + okres testowania (druga wieczność) więc nie ma co liczyć na darmochę w wysokiej rodzielczości w najbliższym czasie.
Podobnie zrobiono w Czechach i wszelki "kontent" HD nawet telewizji państwowej jest już płatny.
 14  
i wrescie mango 24 jest tam gdzie byc powinno na 148 k w ncplus
 14  
PULS2 niech CePy jeszcze daja, to bedze dobrze..!!
 2