Łukasz Szewczyk15.04.2013 (17:43)59 komentarzy

Platforma nc+ z pakietem za 19,90 zł. W tym 12 kanałów HD

Satelitarna platforma nc+ przygotowała specjalny pakiet Start+ dla mniej wymagających widzów oraz dla klientów zamieszkujących tereny objętych wyłączeniem naziemnej telewizji analogowej. Co w ofercie?
Pakiet Start+ zapewnia dostęp łącznie do 39 kanałów telewizyjnych, w tym do 7 tematycznych kanałów platformy nc+: Ale kino+ HD, Planete+ HD, MiniMini+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+, TeleTOON+ HD i Hyper+ HD. Oferta obejmuje także dostęp do 5 kanałów HD - TVP1 HD, TVP2 HD, TVN HD, TVN7 HD, Arte HD. Oferta zapewnia także dostęp do kanałów z oferty DVB-T (m.in. TVP Info, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Historia, TTV, Polsat TV4, TV6, TV Puls, Eska TV) oraz innych (m.in. Polsat Biznes, Mango24, TVS, Polsat 2, Religia.TV, 4Fun.TV, RBL.TV, Polo TV, TV.Disco, VIVA Polska, Fashion TV, TV4, iTV, TV5, France24, Rodin TV).W ramach oferty klient podpisuje umowę na okres 18 miesięcy, przez cały ten okres korzysta z pakietu Start+ w cenie 19,90 zł miesięcznie (po tym terminie opłata miesięczna wynosi 39 zł). Częścią oferty jest także możliwość zakupu dekodera z aktywacją 99 zł i bezpłatnym użytkowaniem lub z aktywacją 49 zł i opłatą 5 zł miesięcznie.Na chwilę obecną pakietu Start+ na próżno szukać na internetowych stronach operatora. Dostępna jest w autoryzowanych punktach sprzedaży nc+.
SatKurier.pl

Komentarze (1 - 10 z 59)

Co? 40 zł bez promocji !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprzedają kanały FTA i z dvb-t. No super oferta.
Lepsza już jest TNK za 10zł z nSport, tvpSport, Discovey, KinoPolska, TVNTurbo, TVN24, Disney i inne.
PRZEGINKI CIAG DALSZY.
 59  
Z całym szacunkiem, ale po cholerę przeciętnemu mieszkańcowi Polski kanał France24?
 71  
z tym TNK i nnk to już pewnie nie długo. Jak zmienią oferte to też będzie kilka kanałów i ceny jak z kosmosu.
 22  
TNK oferta smart HD bije to gówno na głowę, albo to było za dobrych czasów N!!
 17  
Aktywacja 99PLN, czyli tyle ile kosztuje dekoder DVB-T w Cyfrowym Polsacie, bez zobowiązań i z Pakietem Ekstra przez 3 miesiące za darmo.
CanalSat Pologne nawet pakiet za <5E próbuje wykreować na produkt luksusowy, dostępny nie dla wszystkich, i pewnie zaraz pojawią się głosy że jak kogoś nie stać na luksusowe DVB-T od nc+ to niech spi....la do DVB-T od Cyfrowego Polsatu albo z Biedronki :P.
 19  
TNK gwarantuje albo przynajmniej gwarantowało ofertę do minimum 2015 roku i póki co to się nie zmieniło z tego co wiem tak więc lepiej sobie kupić TNK albo Smart HD i oglądać przez ten czas bez obaw :) Co do samego "pakietu" to tragedia, ceny znowu z kosmosu za coś, co jest za darmo! Niech się w łeb pukną bo tak daleko nie zajadą.
 13  
Brak nSport. Co za debile Gdzie Polsat Sport News
 18  
To już 100 razy bardziej opłaca się wziąć dekoder naziemnej od Solorza i za 14,90 ma MUX-4 mieć Polsat Sport i Polsat Sport Extra, TVP Seriale, Comedy Central, Kino Polska, Nick, Polsat Film, Polsat News.

Przynajmniej jakieś konkretne kanały a nie g*wno jakieś.
 24  
39 kanałów z czego 27 to kanały bezpłatne.
19,90 zł + 5,5 zł za najem miesięcznie (albo 99 zł aktywacji) x 18-mcy - szajs dla naiwniaków.
Płaci się za :
DOMO+, KUCHNIA+, MiniMini+, PLANETE+, ALEKINO+, teletoon+,HYPER+, TVN7 HD,POLSAT 2,POLSAT BIZES, TVN HD (który jest w DVB-T na Mazowszu) ... czyli za 11 kanałów (w tym są 2 duble kanałów SD dostepnych w DVB-T).
Czyli ok. 2,5zł za 1 kanał .... oferta dla wyjątkowo zdebilałych.
Podobną ofertę proponowali mi za 9 zł w Cyfrze+ w grudniu.
----------------------
NC+ idzie w ślady Solorza i jego TV Mobilnej.
-------------------
Królu Julianie .... naród olewa wasz "kontent" żebraczy i tak.
 27  
Ja pier...e oni jednak nic się nie nauczyli cena za to góra 9,90pln a wystarczyło sobie przypomnieć ile kosztował pakiet start w cyfrze w grudniu tamtego roku nie całe 15 zeta i co w nim było a było więcej niż teraz w tym najtańszym w nc+
 30