Łukasz Szewczyk17.04.2013 (10:00)78

Mniejsza krytyka nc+ w sieci. Nowe oferty dla "uciekających"

Zeszłotygodniowe działania platformy nc+ przynoszą pierwsze efekty, w internecie pojawia się coraz mniej krytycznych komentarzy pod adresem platformy - wynika z analizy firmy Replise Poland. Dodatkowo wczoraj pojawiły się nowe, indywidualne oferty dla klientów "uciekających" z nc+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 78)

beznadziejna oferta,CP ma dużo lepszą w tej samej cenie............
 7  
Wypowiedzenie wysłałem. Dzwoniłem dzisiaj by dać im ostatnią szansę.
Niestety nie zależy im. Na drzewo. Idę do konkurencji.
I BARDZO DOBRZE. ZEGNAJ NC+ Z POLSKI
 7  
Współczuję tym, którzy myślą, że CP to rozwiązanie... oszczędzicie 10-20 PLN m-cznie nic nie oglądając - bo nie ma tam czego oglądać, to już wolałbym nie płacić za nie oglądanie DVB-T.
Pan Pawełek (pepe1974) 17.04.2013 (10:26:06)
 1  
GDZIE TE LEPSZE OFERTY NIBY SĄ I DLA KOGO CO??15 LAT MIAŁEM CYFRE+ TERAZ MIAŁEM PAKIET OPTIMUM Z CANAŁ+ HBO I KANAŁEM XXL ZA 99złWCZORAJ DO MNIE ZADZWONILI Z NC+ I ZA TO SAMO TYM RAZEM 160zł MI POWIEDZIELI TO TO MA BYC PROMOCJA??TO GDZIE TE PROMOCJE SA??A NA ATYNC+ JEST NAS CO RAZ WIECEJ
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 17.04.2013 (10:32:41)
 8  
Krytyka się zacznie jak abonenci Cyfry+ zaczną masowo wysyłać wypowiedzenia i nie dostaną takich samych ofert co abonenci n.
 7  
Akurat CP to ma naprawdę bogatą ofertę piłkarską:) Jaka cena taki produkt:)
 6  
zapomniales dodac, ze HBO i Canal+ na 2 miesiace.
 1  
Niektórzy to tylko pomarudzą, postraszą, że odejdą, a i tak zostaną w nc+. Wszystko dlatego, że jest mniejsza konkurencja - tylko nc+ i słoneczko Polsatu.
Może i coś ruszyłoby się, gdyby wszedł do Polski Sky z ofertą 10. kanałów filmowych Sky Movies. Dopiero zaczęłaby się walka na wytwórnie i prawa do emisji między Canal+, HBO i Sky. Ale ten Sky jakoś do nas nie wchodzi ...
 5  
ja zostaje w nc+, bo nawet cenowo polsat wymięka przy ofercie, którą mi zaproponowali (juz nawet nie mówie o "kontencie")). Jak będą chcieli za rok podwyższyć abonament to odejdę, co za problem:)
 4  
Wiekszosci to juz sie znudziło pisanie o nc+ i dlatego atak ustał, ale czy to coś da w umowach i ludzie przybiegnął??- nie nie da już bardzo dużo ludzi przeszło do Cp kablówek oraz całkowiecie zrezegnowało z TV(przynajmniej na sezon ogórkowy)
 5