Łukasz Szewczyk18.04.2013 (11:17)brak komentarzy

Blogerki wietrzą szafy na wiosnę

Rusza kolejny projekt Grupy Szafa.pl. Tym razem do współpracy zaproszono ponad 60 modowych blogerek, w tym m.in. blogerkę Pani Ekscelencję, które podczas trwania akcji przewietrzą swoje szafy i to dosłownie.
Na dedykowanej stronie (szafa.pl/blogerki.html) będzie można zobaczyć wirtualne szafy blogerek oraz kupić ubrania w okazjonalnych cenach. Akcja jest odpowiedzią na potrzeby czytelniczek/ów, rosnącej w siłę blogosfery. To również okazja do nabycia unikatowych i niebanalnych ubrań swoich modowych idolek.
Odzew i entuzjazm ze strony blogerek przerósł nasze oczekiwania. Pozwoliło to nam w bardzo krótkim czasie przejść od pomysłu do realizacji. W tej akcji każdy, kto szuka okazji, znajdzie coś dla siebie, bowiem przekrój stylów, charakterów, a przede wszystkim ubrań, będzie na miarę dużej, wirtualnej galerii handlowej z mnóstwem butików. Projekt również doskonale wpisuje się w profil naszej działalności, czyli nadawanie drugiego życia rzeczom, które już nam nie służą. To doskonała alternatywa dla miłośników mody i ekologicznego stylu życia - mówi Ula Zych, Marketing Manager Grupy Szafa.pl
Akcja potrwa od 15 kwietnia do 15 maja 2013 roku. Całemu projektowi towarzyszyć będzie kampania informacyjna w serwisach Grupy Szafa.pl oraz w mediach społecznościowych.