Łukasz Szewczyk24.04.2013 (21:46)60

150 tys. abonentów chce odejść z nc+. Pomogły przeprosiny prezesa?

W ciągu trzech tygodni od zaprezentowania oferty nowej platformy nc+ wypowiedzenia złożyło około 150 tys. abonentów Cyfry+ i "n" - wynika z danych Gazety Wyborczej. Po przeprosinach zarządu nc+ dynamika składanych wypowiedzeń wyhamowała, a w ofercie pojawiły się nowe propozycje dla uciekających.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 60)

Jak zwykle głupie gadanie, tak jak by telewizja była obowiązkowa, nikt ni komu nie każe na siłę podpisywać umowy, to nasze Państwo każe płacić abonament RTV nie wiem za co. Ale niestety nasi rodacy jak zwykle zawistni bo jednego stać na Full pakiet itp..., to ja też to chcę ale za 19,99 ludzie idźcie do kina z rodziną zapłacicie ponad 100 Pln nie licząc picie popcorn itp...i tak dalej i tak dalej, niestety prawa do tych wydarzeń kosztują. To nie jest wina operatora tylko my Polacy mało zarabiamy i to tyle !!!
 1  
mi też zaproponwali pakiet silver zł 64 zł + 6 canal plus zgodziłem sie wycofrac wypowiedzeniu jak dla mnie super oferta romano
 1  
Ja kończę umowę 30czerwca i nic mnie nie zatrzyma
 3  
absolutnie nikt za nimi tęsknił nie będzie, idźcie do polsatu oglądać sobie siatkówkę i ligę rosyjską, ja oglądam ligę mistrzów, europy, hiszpańską, włoską, francuską, angielską, NBA, żużlową ekstraligę na wyłączność, od kolejnego sezonu ekstraklasę na wyłączność, każdy ogląda to co lubi.
joe (usunięte konto #25889) 24.04.2013 (23:12:51)
 3  
i ja zostalem bo majac NTC I 8 K . I CP to wolalem uzyc swego uroku osobistego negocjowac. I nie zaluje
 4  
Joe a mama pozwala oglądać mecze po odrobieniu lekcji?Dziwny masz tok myślenia a może mnie interesuje siatkówka i F1 w CP skoki narciarskie w TVP itp
Stac rodzicow na full pakiet to sie ciesz kiedys dorosniesz do tego ze tv to nie wszystko
Napisales ze kazdy oglada to co lubi dlatego mi wystarczy TVP reszte czasu wolnego poswięcam na hobby (fotografia,zwiedzanie terenow w UK) z rodziną
Ktos kto lubi sport lub film powinien miec prawo wyboru takiego pakietu w rozsądnej cenie jesli nie interesuje go reszta badziewia i oto sie tu rozchodzi,żeby nie dac sie dymać
 8  
Na własnej skórze przekonałem się że usługodawca jest w stanie zaproponować atrakcyjną ofertę tylko wtedy gdy dostanie wypowiedzenie i wie że jak nie podejmie inicjatywy to straci klienta.
Miałem tak z Netią, jak wysyłałem rezygnacje to dostawałem ofertę na rok i tańszą/szybszą niż wcześniej, a ostatnio jak tylko zgłosiłem chęć przedłużenia umowy, to zadzwonili z ofertą przdłużenia na 2 lata, ceną o 15PLN wyższą i jeszcze mnie opieprzyli że zgłaszam chęć przedłużenia umowy chociaz nie chcę jej przedłużać.
Jako że rozmowę nagrywałem upewniłem się tylko że umowa przechodzi na czas nieokreślony z dotychczasową ceną i po zakończeniu rozmowy wrzuciłem do niszczarki rezygnację z którą właśnie miałem iść na pocztę :D.
 6  
"Po przeprosinach zarządu nc+ dynamika składanych wypowiedzeń wyhamowała, a w ofercie pojawiły się nowe propozycje dla uciekających"

... jeśli to prawda, że "przeprosiny" Żuliana zatrzymały falę wypowiedzeń to znaczy, że durnego Polaczka może ogłupić każdy korporacyjny pijarowy bełkot.
Polaczek, był, jest i będzie dymany.
Będzie omamiany "nowymi" ofertami, pudrowaniem, lukrowaniem itp.
------------
Ja po takich numerach NC+ nigdy nie dam im złamanego grosza. Niech żrą gruz.
Zębaty też niech się ma na baczności jakby co.
Może kiedyś w końcu nauczą się moresu.
Trzeba wziąć ich za pysk i trzymać krótko !
Płatna telewizja to nie chleb ani piwo ... i nie jest niezbędna do życia.
 3  
Zaraz pewnie dowiemy się, że Zarząd przyzna sobie premię za "skuteczne" opanowanie sytuacji kryzysowej (którą w sumie sami wcześniej wywołali). Dla mnie ostatnie zmiany są czysto kosmetyczne (zwykłem trickiem marketingowym było usunięcie pakietu za 199zł). Ceny pozostały na niezmienionym poziomie (dużo wyższym niż w N i C+).
 2  
Ogłupiania ciąg dalszy, bo jakie to dla mnie jako klienta CYFRY+, czy n znaczenie ma fakt, że wypowiedzeń jest podobno "tylko" 150 tys. Nie interesuje mnie propaganda nc--, dla mnie jest ważne, że mają z pewnością MOJE wypowiedzenie... nc-- jednak ma u steru samych idiotów, jeżeli sądzą oni, że ci którzy wypowiedzieli umowy (tudzież noszą się z takim zamiarem) wycofają swoje deklaracje, tylko z tego powodu, że sąsiad "podobno" się rozmyślił. Nawet gdyby się rozmyślił, to jego problem...ja natomiast nie akceptuję kiedy traktuje się mnie jak debila i nc--- ma to ode mnie na piśmie (rezygnacja), ze zwrotnym potwierdzeniem dostarczenia...
Ps. Pan Urban może być dumny, że ma tylu naśladowców propagandowców.
 8