Łukasz Szewczyk29.04.2013 (11:03)19 komentarzy

Marta Wierzbicka w Playboyu. Także w wersji cyfrowej (foto)

We wtorek (30 kwietnia 2013 roku) w kioskach ukaże się nowy, majowy numer męskiego miesięcznika Playboy z aktorką Martą Wierzbicką. Pismo dostępne będzie w wersji papierowej oraz cyfrowej.
Playboy - maj 2013
Bohaterką majowego numeru miesięcznika Playboy będzie Marta Wierzbicka gwiazda serialu "Na Wspólnej", która - jak przekonuje - już nie chce zmniejszać piersi.


Dodatkowo w numerze także wywiad z Bogusławem Wołoszańskim o sensacjach XX i XXI wieku. Ponadto fenomen Moniki Belluci; golf w cieniu bomb - reportaż z Korei Północnej; jak stracić fortunę w wielkim stylu? Nicolas Cage wie to najlepiej oraz dodatek specjalny o modzie i stylu "Kreator".

Marta Wierzbicka w Playboyu / Fot. materiały prasowe
Nowe wydanie Playboya w kioskach i wersji cyfrowej na tablety w sprzedaży dostępne będzie od 30 kwietnia 2013 w łącznym nakładzie 75 000 egz.. Cena pisma - 10,99 zł.

Numer będzie wsparty kampanią w: prasie (Party, Auto Świat, Komputer Świat, Przegląd Sportowy, CKM), radiu (Chilli Zet, Eska Rock, RMF Maxx) oraz internecie (milion kobiet.pl, kozaczek.pl, zeberka.pl, ckm.pl).

Komentarze (1 - 10 z 19)

Aj tam, aj tam.. Pelno takich ladnych lasek w Polsce..
wiejski niebezpieczny 29.04.2013 (11:18:48)
 23  
i to cale halo o jedno zdjecie na ktorym nic nie widac?
 27  
W takich zdjęciach ważne jest właśnie to, czego nie widać.
 6  
"Bohaterką będzie Marta Wierzbicka gwiazda serialu "Na Wspólnej", która - jak przekonuje - już nie chce zmniejszać piersi"

... "gwiazda".
Czy w Polsce każdy wyrobnik serialowy z plastikowego tasiemca od razu staje się gwiazdą ?
 44  
generalnie Playboy jest gazeta do niczego. zdjecia, na ktorych nic nie widac, a jezeli cos widac to retusz do tego stopnia, ze az ksztalty sa rozmazane. teksty pisane dla polglowkow. wywiady z wielkimi "maczo", ktorym wydaje sie, ze sa najlepsi. no i to ich przekonanie, ze kazdy czytelnik jest milionerem obleganym przez super kobiety chcace sie z nim dymac. ostatni raz kupilem Playboya w liceum - jakies 16 lat temu i wydaje mi sie, ze to jest gazeta dla licealistow i gimnazjalistow.
 26  
Gwiazda serialu!!! nie gwiazda swiatowa sam to napisales, trzeba odróżnić co to jest gwiazda są rózne rodzaje gwiazd Ty np tez mozesz byc gwiazdą u siebie w domu co nie znaczy ze kazdy Cie musi znac, rozumiesz?
 12  
Skad mozna pobrac wersje chfrowa?
 2  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
ku*wa jak mnie wku*wia jak ktoś mówi że ktoś jest gwiazdą haha dobre sobie, jedyne gwiazdy które ja uznaje to te z nieba... cóż zamiast gwaizdy powinno być piz*dy
bo tylko na takie miano zasługują te piep*rzone nieroby które biorą po kilkanaście tyś i więcej za dzień. Je*bać chole*rnych dziadowskich pseudo aktorzynów pzdr
sfrustrowany biedny i niestety uczciwy obywatel... 29.04.2013 (19:12:02)
 7  
a kiedy wystapi w Hustler, Redlight albo Daring TV?
 10