Łukasz Szewczyk07.05.2013 (17:35)10 komentarzy

Polsat wybierze "Największe przeboje roku" - nowy koncert Sopot TopTrendy

Telewizja Polsat postanowiła jeszcze bardziej promować młode talenty. Dlatego rozszerza Spot TopTredny Festiwal o nowy koncert, w którym zaprezentują się artyści, których największe przeboje zdobyły serca słuchaczy i szczyty list przebojów w ostatnim roku. Widzowie wybiorą najpopularniejszy przebój i wykonawcę.
Sopot TOPtrendy Festiwal
Codziennie w rozgłośniach radiowych słyszymy tysiące piosenek, ale tylko nieliczne stają się przebojami, zostając na dłużej w świadomości słuchaczy i widzów. Na przestrzeni ostatnich kilku lat, na polskim rynku muzycznym coraz większa liczba młodych wykonawców przebija się z sukcesami w radiu i telewizji. Co ciekawe, ci zupełnie nowi, bardzo zdolni artyści, okazują się być doskonale przygotowanymi do poruszania się w trudnym świecie szołbiznesu. Kuźnią talentów i trampoliną do sukcesu z pewnością okazał się muzyczny talent show- "Tylko muzyka. Must be the music". Dlatego właśnie Telewizja Polsat od lat promująca polskich artystów i polską muzykę, zdecydowała się na włączenie do Sopot TOPtrendy Festiwal nowego koncertu - konkursu na "Największe przeboje roku". Po raz pierwszy w jednym koncercie zobaczymy tych, których piosenki znalazły się w ostatnim roku na szczytach list przebojów i były najczęściej odtwarzanymi utworami w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych. Można zaryzykować twierdzenie, że w koncercie - konkursie "Największe przeboje roku" usłyszymy ulubione piosenki Polaków. Wśród gwiazd tegorocznego koncertu dominować będą młodzi wykonawcy, których utwory szturmem zdobywają radiowe anteny. Zobaczymy dwóch zwycięzców show Telewizji Polsat "Tylko muzyka. Must be the music" zespoły Enej i LemON, których przeboje: "Tak smakuje życie" i "Napraw" towarzyszą nam od kilku miesięcy. "Tak smakuje życie" spędziło na POPliście RMF FM aż 11 tygodni i 5 krotnie zajmowało 1 miejsce w notowaniu, "Napraw" - jak dotąd już 4 krotnie okupowało 1 miejsce POPlisty RMF FM. Ewelina Lisowska zaśpiewa swój wielki hit "W stronę słońca", który aż 9 razy wspiął się na szczyt POPlisty RMF FM i przez wiele wiosennych tygodni pojawiał się na liście Radia Eska. Na scenie pojawi się również zespół Loka, który przebojem "Prawdziwe powietrze" rozgrzewał nas w końcówce lata ubiegłego roku, a także zwyciężczyni konkursu "trendy 2012" - Jula z piosenką "Za każdym razem". Liber i Natalia Szroeder, wykonają balladę "Wszystkiego na raz", która przez 11 tygodni utrzymywała się na POPliście, dwukrotnie wygrywając. Piękny letni klimat kołyszącym, lekko reaggowym przebojem "U mnie maj" przypomni nam Łukasz Zagrobelny, a zespół braci czyli Pectus, który karierę zaczynał przed 5 laty w Sopocie, wystąpi ze swoim hitem "Barcelona". W koncercie "Największe przeboje roku" zobaczymy również Rafała Brzozowskiego, którego przebój "Tak blisko" doczekał się prawie 11 mln 500 tys. wyświetleń na youtubie i Anię Wyszkoni z piosenką "W całość ułożysz mnie", która gościła na listach przebojów wiosną tego roku.Widzowie w głosowaniu SMS-owym ocenią wszystkie wykonania i przyznają jednej
z piosenek tytuł "Przeboju roku". Koncert "Największe przeboje roku" otworzy drugi dzień Sopot TOPtrendy Festiwal 2013, który odbędzie si w drugi dzień festiwalu - 8 czerwca 2013 roku.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Niemal sama szmira. Ale czego spodziewać się po gwiazdach Rmfu i 'Poplisty
 3  
Jula i Brzozowski to chyba przeboje jeszcze starsze, nie pasują do tego koncertu.
 1  
Jula i Ewelina Lisowska dla nich warto to zobaczyć
 2  
'Jan Kowalski'
Polecam ten zespół.
Nie wiem czy istnieje jeszcze,
ale jest w sieci. :)
 2  
MBTM dostarczyło masę nowych super gwiazdeczek, więc jest komu wygrywać. Enej, LemON...
 1  
Dobry pomysł, by jeszcze uatrakcyjnić ten festiwal. TopTrendy to mój ulubiony. Nie dość, że artyści najlepiej się sprzedający, koncerty gwiazd, kawał dobrego kabaretu, to teraz jeszcze największe hity minionego roku. Czekają nas 3 wieczoru porządnej rozrywki na Polsacie.
 0  
Na koncert lisowskiej bym w życiu nie poszedł nawet jeśli by mi zapłacili
 1  
a czemu mi sie podoba jak sobie radzi i do tego jest ładna ja bym tam z chęcią poszedł jakbym miał czym dojechać
 3  
A gdzie Weekend i Ona tańczy dla mnie? przecież ta piosenka od kiedy się pojawiła jest ulubionym utworem Polaków, gościła też na liście przebojów Radia Eska dużo tygodni a w Polo TV w programie Disco Polo Live jest ciągle na 1 miejscu listy przebojów tego programu. Dawajcie NASZEGO ARTYSTĘ I PO SPRAWIE, dajcie też jego nowe piosenki bo są fajne i szybko wpadają w ucho. SKANDAL, ŻĘBY NIE ZAPROSIĆ Zespołu weekend na top trendy 2013!!!!!!!!!!!!!! A GDZIE JEST GANGNAM STYLE, CHAMSTWO I SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!! WEEKEND POBIJE WSZYSTKICH NA TOP TRENDY I NA SOPOT FESTIVAL I ZDOBĘDZIE WSZYSTKIE STATUETKI NA TYM 1 FESTIWALU A BURSZTYNOWEGO SŁÓWIKA NA TYM 2!!!!!
 2  
Popieram pawlo126. Organizatorzy z Top Trendy przestraszyli się zespołu Weekend i ich nie zaprosili,bo nasze gwiazdki przegrali by z kretesem z muzyką disco polo
 0