Łukasz Szewczyk07.05.2013 (17:35)10

Polsat wybierze "Największe przeboje roku" - nowy koncert Sopot TopTrendy

Telewizja Polsat postanowiła jeszcze bardziej promować młode talenty. Dlatego rozszerza Spot TopTredny Festiwal o nowy koncert, w którym zaprezentują się artyści, których największe przeboje zdobyły serca słuchaczy i szczyty list przebojów w ostatnim roku. Widzowie wybiorą najpopularniejszy przebój i wykonawcę.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Niemal sama szmira. Ale czego spodziewać się po gwiazdach Rmfu i 'Poplisty
 3  
Jula i Brzozowski to chyba przeboje jeszcze starsze, nie pasują do tego koncertu.
 1  
Jula i Ewelina Lisowska dla nich warto to zobaczyć
 2  
'Jan Kowalski'
Polecam ten zespół.
Nie wiem czy istnieje jeszcze,
ale jest w sieci. :)
 2  
MBTM dostarczyło masę nowych super gwiazdeczek, więc jest komu wygrywać. Enej, LemON...
 1  
Dobry pomysł, by jeszcze uatrakcyjnić ten festiwal. TopTrendy to mój ulubiony. Nie dość, że artyści najlepiej się sprzedający, koncerty gwiazd, kawał dobrego kabaretu, to teraz jeszcze największe hity minionego roku. Czekają nas 3 wieczoru porządnej rozrywki na Polsacie.
 0  
Na koncert lisowskiej bym w życiu nie poszedł nawet jeśli by mi zapłacili
 1  
a czemu mi sie podoba jak sobie radzi i do tego jest ładna ja bym tam z chęcią poszedł jakbym miał czym dojechać
 3  
A gdzie Weekend i Ona tańczy dla mnie? przecież ta piosenka od kiedy się pojawiła jest ulubionym utworem Polaków, gościła też na liście przebojów Radia Eska dużo tygodni a w Polo TV w programie Disco Polo Live jest ciągle na 1 miejscu listy przebojów tego programu. Dawajcie NASZEGO ARTYSTĘ I PO SPRAWIE, dajcie też jego nowe piosenki bo są fajne i szybko wpadają w ucho. SKANDAL, ŻĘBY NIE ZAPROSIĆ Zespołu weekend na top trendy 2013!!!!!!!!!!!!!! A GDZIE JEST GANGNAM STYLE, CHAMSTWO I SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!! WEEKEND POBIJE WSZYSTKICH NA TOP TRENDY I NA SOPOT FESTIVAL I ZDOBĘDZIE WSZYSTKIE STATUETKI NA TYM 1 FESTIWALU A BURSZTYNOWEGO SŁÓWIKA NA TYM 2!!!!!
 2  
Popieram pawlo126. Organizatorzy z Top Trendy przestraszyli się zespołu Weekend i ich nie zaprosili,bo nasze gwiazdki przegrali by z kretesem z muzyką disco polo
 0