Łukasz Szewczyk13.05.2013 (17:46)6 komentarzy

Wedding TV zmienia się w LOVE. "Telewizja dla wszystkich którzy kochają"

W poniedziałek (20 maja 2013 roku) Wedding TV znacznie poszerzy swoją ofertę programową i zmieni nazwę na LOVE. W ofercie telewizji pozostaną jednak programy cenione przez dotychczasowych widzów. Przemiana ulegnie również szata graficzna.
LOVE TV
Telewizja LOVE tworzona jest z myślą o telewidzach w Polsce, uwzględniając aspekty społeczne i kulturowe. Ponad 95% oferty programowej to produkcje polskie, poświęcone miłości, plotkom, rozmowom na trudne tematy. To również muzyka, przy której bawią się wszystkie pokolenia.
Decyzję o zmianie nazwy, podjęliśmy wspólnie z telewidzami. To oni sugerowali, że przecież można żyć bez ślubu, ale nie bez miłości a każdy z nas pragnie być kochanym. W obecnych czasach potrzebujemy bodźców, które pchają nas do przodu, a to właśnie miłość nas uskrzydla, dodaje wiary i nadziei. LOVE to telewizja dla wszystkich którzy kochają, chcą być kochani, szukają miłości, jak również dla tych którzy napotykają na swojej miłosnej ścieżce wiele przeszkód i zawirowań - mówi Marcin Hoszowski, prezes Telewizji LOVE
Kanał dostępny jest w Cyfrowym Polsacie, największej platformie satelitarnej w Polsce, już od pakietu Rodzinnego HD na pozycji 102. Stacja dostępna jest także w ofertach sieci kablowych (m.in. UPC Polska).

Komentarze (1 - 6 z 6)

Czyli odgrzewany kotlet w świeżej panierce. Niby poruszają ważną sferę życia człowieka, a sprzedają ten produkt bez pomysłu.... tv kończy się
 16  
I pewnie jak Polsat będzie ingerował to dadzą Trudne swrawy i Dlaczego Ja? Bo przecież to też jest o miłości.
 4  
po co komu taki kanał? Serio? Ślub 24h / 7dni w tyg?
 7  
Sorrry ale to juz jest qrv.. totalne przegiecie!!

"Poświęcone miłości, plotkom, rozmowom na trudne tematy. To również muzyka, przy której bawią się wszystkie pokolenia."

Ha, ha, ha!!
 6  
Zapewniam - weselne disco-polo będzie miało widownię. Ja cichutko liczyłem na Mezzo w CP, lecz pewnie się nie doczekam.
 7  
najgorszy program w tv jaki widziałem w życiu
 4