Łukasz Szewczyk15.05.2013 (12:34)brak komentarzy

Dni Otwarte Telewizji 3G w TOYA

Już po raz trzeci TOYA organizuje Dni Otwarte Telewizji 3G. Podczas imprezy, która potrwa od 16 do 18 maja 2013 roku, wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą jednego z największych polskich operatorów telewizji kablowej.
Telewizja Trzeciej Generacji, stworzona przez firmę TOYA w 2010 roku, to innowacyjne, w pełni autorskie rozwiązanie. Telewizja 3G oddaje w ręce użytkowników unikalne Odbiorniki telewizji cyfrowej, które jako pierwsze w Polsce zapewniają jednoczesny dostęp do telewizji liniowej i Internetu. Domowe Centrum Rozrywki (Telewizja 3G) to największa w Polsce biblioteka telewizji na życzenie (VOD), muzyka na życzenie, kilkaset stacji radiowych, największe portale i telewizje internetowe oraz poręczne dodatki w postaci Widgetów (pogoda, kursy walut, horoskopy, lotto, nastrojowe wygaszacze ekranu).
Chcemy pokazać łodzianom, jak wygląda nowoczesna telewizja, że dzięki naszej ofercie mogą korzystać z ogromnej ilości treści - filmów, seriali, czy choćby interaktywnej prognozy pogody. Osoby, które zdecydują się nas odwiedzić, będą mogły przetestować nasze rozwiązania. Nasi pracownicy będą tłumaczyć każde zagadnienie - mówi Dominik Heftowicz, dyrektor działu wizerunku i promocji w TOYA
Dni Otwarte odbywać się będą w Wytwórni przy ulicy Łąkowej 29 i potrwają trzy dni - od czwartku 16 maja do soboty 18 maja. - W czwartek i piątek zapraszamy gości od 12 do 20, a w sobotę od 10 do 16 - mówi Dominik Heftowicz.Partnerem dni otwartych jest salon Sony Centre, który przygotował dla Abonentów TOYA niespodziankę. Każdy, kto zakupi telewizor z najnowszej linii Sony Triluminos, otrzyma telefon Sony Xperia gratis.