Łukasz Szewczyk17.05.2013 (15:25)5 komentarzy

TV Puls jako pierwsza kończy nadawanie analogowe

W poniedziałek (20 maja 2013 roku) TV Puls zakończy nadawanie analogowe jako pierwsza ogólnopolska telewizja naziemna. Konkurencyjne stacje zakończą ten proces dopiero w czerwcu i lipcu.
TV Puls jako pierwsza kończy nadawanie analogowe
Oznacza to, że od 20 maja 2013 roku TV Puls będzie dostępna naziemnie w całej Polsce tylko w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T. Proces cyfryzacji telewizji, który zakończy się 23 lipca, oznacza bezpłatny dostęp do większej ilości kanałów telewizyjnych w lepszej jakości obrazu i dźwięku. TV Puls ze swoją ofertą programową jest największym beneficjentem cyfryzacji w Polsce. Stacja stale powiększa swój udział w rynku. W marcu 2013 roku TV Puls zanotował 3,13% SHR w grupie komercyjnej (16-49).
Oglądalnośc TV Puls
Oglądalnośc TV Puls
Drugi kanał Telewizji Puls - Puls 2 - jest dostępny także w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (MUX2) oraz w ofercie ponad 330 operatorów kablowych. Kwiecień był najlepszym miesiącem w historii kanału PULS 2 (0,80%, SHR 16-49) - stacja pobiła wiele swoich rekordów, m.in. w sobotę, 27 kwietnia, PULS 2 pobił również swój rekord w grupie 4+ z wynikiem 1,49% SHR, zaś od poniedziałku (22.04) do niedzieli (28.04) udział stacji w rynku telewizyjnym wyniósł 0,93% SHR w grupie komercyjnej.

Komentarze (1 - 5 z 5)

I bardzo dobrze, już dawno powinni to wszyscy zrobić, a nie nadawać artefakty na antyczne telewizory.
 6  
bardzo, ale to bardzo mocny news... szok - jak ludzie sobie z tym poradza....
Widze, ze Ty sobie z tym nie radzisz...
 8  
TV Puls ze stacji telewizyjnych nadawanych naziemnie analogowo miała najmniejszy zasięg. W miejscach gdzie wyłączenie nadajników nastąpi w czerwcu i lipcu po prostu ich nigdy nie było. Stąd ta ich "przewaga".

No i całe misterne ogłoszenie o hegemonii cyfrowej TV Puls rozpadło się jak domek z kart ;).
 0  
Telewizja naziemna to miernota dla najbiedniejszych i najmniej wymagających odbiorców ze wsi. Tylko na platformach satelitarnych są kanały z ciekawym kontentem, a Puls to chłam z niskiej półki z drugorzędnymi filmami przerywanymi reklamami
KOCHAM TELEWIZJĘ I PODNIECAM SIĘ NIĄ 17.05.2013 (21:39:55)
 9  
Tylko na platformach satelitarnych są kanały z ciekawym kontentem
... ciebie chyba zrobiła Beata "Mamy najlepszy kontent" Mońka, eks wiceprezes NC+, he he.
Jej drugie pseudo to : "Nie oddamy ani jednego klienta". :)
 1