Łukasz Szewczyk21.05.2013 (17:29)75 komentarzy

Powstaną nowe kanały Polsat Romans i Polsat Sport Weekend

Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku portfolio tematycznych kanałów Grupy Polsat powiększy się o dwie nowe pozycje programowe. Nadawca wystąpił do KRRiT o koncesje na kanały Polsat Romans oraz Polsat Sport Weekend.
Test Polsatu Sport HD
Telewizja Polsat wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z wnioskami o koncesje na nadawanie dwóch kanałów tematycznych - informuje Presserwis.
Pierwszą z nowości ma być adresowany do kobiet kanał Polsat Romans, w którym wśród pozycji znajdą się m.in. telenowele. Drugim kanałem będzie Polsat Sport Weekend, czyli weekendowa wersja kanału sportowego.Na chwilę obecną nie wiadomo jednak kiedy nowe projekty telewizyjne zostaną uruchomione. Niewykluczone jednak, że nastąpi to jeszcze w tym roku.
Presserwis

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

sport weekend? moze od razu powtorki weekend?
 100  
Polsat Futbol był niewypałem, Polsat Weekand też takim będzie. Co tam będą puszczać? Piłke ręczną i siatkówke? To do tego dwa kanały to za mało...
 90  
jeszcze jeden kanał Polsat Reklama:)
 89  
Z polsat film zrobili polsat seriale- żygać sie chce
 74  
Nie maja materiałui na bierzące kanały tylko same powtórki a tu chcą nowe kanaly tworzyc
 73  
Weekend?
I co oni tam będą pokazywać?

Treningi F1?
HodowcaZwierzatFuterkowyh 21.05.2013 (17:43:48)
 45  
Idą na ilość, po co im jakość skoro konkurencja śpi. NC+ nie zagraża pozycji CP więc mogą tworzyć wokół siebie fikcję platformy z coraz większą liczbą kanałów, a że jakość programowa leży to nic nie znaczy.
 44  
może polsat kiespich hehe
 44  
Muszę przyznać że nazwy jakie wymyślili to totalna katastrofa. Polsat Romans oparte będzie na Novela TV, a telenowele zazwyczaj nie są w moim typie. Polsat Sport Weekend to będzie żenada i skończy tak jak Polsat Futbol, napewno, a nazwę ściągnęli z C+ Weekend.
 34  
Już niedługo POLSAT BURDEL I POLSAT PPV
 23