Łukasz Szewczyk22.05.2013 (11:49)9

Multimedia Polska wygrała w sądzie ze sprzedawcą Cyfry+

Decyzją sądu firma Euroactiv Plus, świadcząca usługi dla satelitarnej platformy Cyfry+, musi przeprosić spółkę Multimedia Polska za dopuszczenie się czynów z zakresu nieuczciwej konkurencji na terenie Gorzowa.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

to chyba pierwszy taki wyrok, dobrze, bedzie sie na co powoływac
 5  
mam kablówke multimedi (anologową) od jakiegoś czasu mam obcięty obraz tzn. jest tylko bardzo mały na samym środku ekranu czym to jest spowodowane ?
 4  
No tak, zdaje się że nie wolno namawiać do zerwania umowy z dotychczasowym operatorem. Do mnie jak wydzwaniają z nowymi superatrakcyjnymi abonamentami telefonicznymi to przeważnie mówię że mam umowę czasową u innego operatora i nawet takie firmy których nazwa zaczyna się na Tele... dają sobie spokój.
 1  
do widza - to raczej wina telewizora, u moich rodziców, co prawda maja cyfrową, ale telewizor sam pomniejsza ekran i trzeba zoom włączać z pilota, najlepeij zadzwonic do serwisu tv własciwej marki
 4  
do belona: dzięki za poradę to była jednak wina telewizora ustawiłem i już jest ok
 2  
Pfffff.... W Szczecinie zmienili tylko nazwę firmy i dalej robili to samo... Gównojady
 2  
Chodzi ci o taki efekt: http://imageshack.us/photo/my-images/825/kablowkaprobkajpg.jpg/ ? Są to źle dobrane proporcje ekranu. Proponuję pogrzebać w ustawieniach obrazu i ustawić na automatyczne dobieranie proporcji. Ale to nie zadziała na wszystkich kanałach, bo w Multimedii analogowej np. TVP1, TVP2, Polsat czy TVN nie nadają WSS czy AFD (czyli impulsów sygnałów pozwalających automatycznie dostosowywać format obrazu w nowszych telewizorach) i pozostaje za każdym razem ich zmienianie ręczne. :P Proponuję przestawić się na telewizję cyfrową, bo analog to już przeżytek.

Ups, spóźniłem się. :P
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 22 maja 2013 o 15:35:37 przez Draco_san).
 0  
Co do samej firmy Euroactive czy Euroskymedia to naciagacze i domokrazcy wciskajacy stare oferty.
 3  
dużo przypadków naciągania jest teraz na naziemną telewizję cyfrową, chodzą jacyś omokrążcy i naciągają ludzi na kupno dekodera dvbt za jakieś chore pieniądze. Wiem, że Multimedia też przed nimi przestrzeały.
 0