Łukasz Szewczyk22.05.2013 (16:40)90 komentarzy

Platforma nc+ na kartę - 15 kanałów HD w standardzie

W czwartek (23 maja 2013 roku) rusza nc+ na kartę - Smart HD+, oferta dla całej rodziny zawierająca ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w standardzie HD. Jest to oferta dla klientów, którzy chcą posiadać dostęp do płatnej telewizji nie wiążąc się jednocześnie terminowymi umowami.
nc+ sport
W ramach podstawowego pakietu nc+ na kartę - Smart HD+, można oglądać wszystkie ogólnodostępne stacje telewizyjne, kompletną rodzinę kanałów TVN, oraz tak uznane marki, jak Discovery Channel, AXN, czy Disney Channel. Ofertę można poszerzyć o Pakiet Multi+, w skład którego wchodzą wszystkie autorskie stacje nc+ (Ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD).
Stworzyliśmy ofertę, która w bardzo konkurencyjnej cenie i bez zobowiązań w postaci umowy, pozwala cieszyć się bogactwem programowym nc+. To interesująca alternatywa dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon wakacyjny to idealny moment na prezentację tej oferty Klientom - powiedział wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki Artur Przybysz
nc+ na kartę - kanały TV
nc+ na kartę - kanały TV
Od 23 maja nowa oferta prepaidowa dostępna jest dla aktualnych klientów telewizji na kartę (SD). 1 czerwca rozpocznie się sprzedaż kart startowych dla nowych klientów.Dekodery rekomendowane do odbioru pełnej oferty nc+ na kartę Smart HD+ muszą być zgodne ze standardem DVB-S2;MPEG-4 z Conax. Użytkownicy starszych typów dekoderów (SD z Conax), będą mieli dostęp do tych kanałów z oferty nc+ na kartę SMART HD+, które są zgodne ze standardem DVB-S; MPEG-2 i w wersji SD.Obecni Klienci telewizji na kartę SD mogą przejść na nową ofertę poprzez serwis internetowy www.telewizjanakarte.pl lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta. Dodatkowo w ramach promocji, klienci telewizji na kartę SD decydujący się na przejście na Ofertę SMART HD+ lub nowi Klienci, którzy zdecydują się na zakup i aktywowanie nowego startera z ofertą Smart HD+, otrzymają bezpłatny dostęp do pakietu Multi+ do 30 czerwca.

nc+ na kartę - tabela opłat
nc+ na kartę - tabela opłat

Komentarze (1 - 10 z 90)

znów żałosna oferta...
nie ma bola...to coś MUSI zbankrutować :(
 64  
tvp rozrywka platna bez jaj i jeszcze do pakietu mango24 ,uwazam ze na kawaly troche za pozno juz
MARLON5000 (usunięte konto #22317) 22.05.2013 (16:48:28)
 69  
Zakamauflowana podwyżka , znika disney xd, mgm, romance i tak nikt nie ogląda to nie żal, Orange sport nie jest fta, religia tv jest do wycięcia, kto to opracował? Znowu lipa?
 23  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Za tę kasę oferta spoczko. Przydałaby się jeszcze opcja dodatkowa z C+ Family 1 i 2
 40  
Tyle czasu było potrzeba na tą żenującą ofertę, przestańcie sobie jaja z ludzi robić już wolę zostać przy DVBT
 66  
Eurosportu ni ma, Animal Planet, Discovery HD Showcase (czy jakoś tak) ni ma.Disney XD ni ma. Dodatkowych kanałów C+ Family ni ma (powinien być pakiet za np. 50 zł z tymi programami). Za to dali Polsat 2 i Polsat HD.

Buahahahahahaha
 13  
Nie ma EUROSPORTU !!!!!! A gwoli ścislosci znika całe Premium i to co było za 20 jest za 25 tylko alekino i planete coś warte , oni się wykladają czy vivendi jest ślepe , głuche czy głupie ?
 18  
Z ponad 40 kanałów 15 kanałów to duble z DVB-T - nie wiem po co pokazują te 10 również darmowych FTA ? Płatna reszta to albo zestaw kanałów, których nikt ogląda albo planowanych po finale LM do kasacji (n sport) - tam naprawdę pracują dziwni ludzie
 55  
"Stworzyliśmy ofertę, która w bardzo konkurencyjnej cenie i bez zobowiązań w postaci umowy, pozwala cieszyć się bogactwem programowym nc+. To interesująca alternatywa dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon wakacyjny to idealny moment na prezentację tej oferty Klientom - powiedział wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki Artur Przybysz"

dalej walcie konia - powodzenia !
 56  
powiem tak: nic nadzwyczajnego
 16