Łukasz Szewczyk31.05.2013 (12:47)33

Ojciec Rydzyk znów straszy: Nie chcą nam dać miejsca w DVB-T

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jeszcze nie ogłosiła wyników konkursu na cztery wolne miejsca w ramach pierwszego multipleksu DVB-T, ale ojciec Rydzyk znów atakuje. Straszy słuchaczy, że KRRiT znów nie chce wprowadzić droga naziemną TV Trwam do każdego domu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 33)

Rydzyk zazyj viagre moze wtedy oprzytomniejesz
MARLON5000 (usunięte konto #22317) 31.05.2013 (13:45:06)
 1  
Nie dość, że czarna mafia zagląda nam do łóżek mówiąc, kiedy "to" mamy robić, z kim i jak, to jeszcze włazi do kieszeni, naszego radia i TV.

Czy ja K*RWA mieszkam w jakimś Watykanie, czy praworządnym państwie świeckim?
Kiedy w końcu uwolnimy się od tej największej zarazy w dziejach świata, której działania zabiły więcej ludzi na ziemi, niż obie wojny światowe?
 2  
To ty jesteś naiwny jak dziecko , czy ty nie widzisz co wyrabia rydzyk ???.
rydzyk ( specjalnie z małej litery ) liczy tylko i wyłącznie na kasę od biednych emerytów i wciąż mu mało i mało . Masz przykład kłótni rydzyka z TV Republika - już się boi odpływu emerytów do innej TV , a co za tym idzie - spadek ofiar na jego tacę - co wiąże się z zubożeniem jego portfela . To ty otwórz oczy i ogarnij się .
 1  
kiic, kicaj zatem do "niezależnych" mediów takich jak "Rzeczpospolita", "Gazeta Polska" i inne. Nikt nie każe ci ani czytać, ani tym bardziej komentować na portalu, który "robi wszystko by zniechęcić do o. Rydzyka". Wyobraź sobie, że mam babcię i dziadka, którzy w bzdury opowiadane przez tego oszołoma wierzą. Mam okazję często czytać, co za głupoty wypisywane są w "Naszym Dzienniku", "Gazecie Polskiej", oraz przedstawiane są w "Radiu Maryja" i "Telewizji Trwam". Nikt mi nie powie, że jestem zmanipulowany, bo takie, a nie inne zdanie wyrobiłem sobie nie po przeczytaniu artykułów w innych mediach, lecz na podstawie tego co sam widziałem, słyszałem, bądź przeczytałem.
 2  
kasy mu mało i tyle :) kto chce ogląda, marzenie Tadzia "obowiązkowy abonament dla wszystkich"
 1  
czy napisanie takiego tytułu było celowe?Czym straszył?Bo jakos nie doczytałem.Zamachem?Samobójstwem?A może tym że wyłączy TV?
Widac że ułożenie takiego tytułu tego newsa było celowe.
 1  
To nie straszy o.Rydzyk tylko ten zdziczały najemnik tego portalu szewczyk który za kilka Judaszowych srebrników wklei każdą bzdurę jaką mu każą
 2  
jakiś jeden poparanieć będzie tu skakał jak wy cyrku co to ma być w ogóle ja wiem jedno jak znikną ludzie starego pokolenia z tymi swoimi dużymi emeryturami to mogą pakować walizki bo od mnie nie zobaczą ani grosza mendy jeden niech się wezmą do roboty a nie ludzi okradać
 1  
To nie o. Rydzyk straszy słuchaczy, tylko Dworak straszy o. Rydzyka sądem.
Paniki na lewactwie ciąg dalszy.
 0  
Precz z Konkubentem Rydzykiem, bo ojciec z niego marny
 0