Łukasz Szewczyk09.06.2013 (0:43)10 komentarzy

Sopot TOPtrendy: Enej przebojem, Riedel & Cree trendy w 2013 roku (wideo)

Zakończyła się muzyczna część Sopot TOPtrendy Festiwal 201e, organizowanego przez Telewizję Polsat. Widzowie zdecydowali, że artystą Trendy w tym sezonie będzie Sebastian Riedel z zespołem Cree. Natomiast przebojem roku okazał się hit zespołu Enej.
Riedel & Cree
To już tradycja, że podczas polsatowskiego festiwalu odbywa się koncert "Trendy". Wybrani przez znane i cenione osobowości dziennikarstwa muzycznego artyści rywalizują na scenie o uznanie widzów i krytyków muzycznych.Główną nagrodę Artysty Trendy 2013 w głosowaniu SMS-owym widzów, oraz promocję w telewizji Polsat otrzymał Sebastian Riedel & zespół Cree. Panowie wygrali także w głosowaniu słuchaczy radia RMF Maxxx.


Swoje wyróżnienie przyznali także dziennikarze akredytowani przy festiwalu. Nagrodę dziennikarzy otrzymał zespół Dr Misio z aktorem Arkadiuszem Jakubikiem w składzie.


Jury koncertu Trendy statuetkę przyznało Natalii NATU Przybysz. Wygrana gwarantuje artystce kampanię na antenie radia RMF FM o wartości 100 tys. złotych.


Natomiast nagrodę internautów zdobył zespół FairyTaleShow. Wygrana gwarantuje kampanię o wartości 100 tys. zł ufundowaną przez portal Ipla.


Dodajmy także, że w pierwszej części drugiego dnia Sopot TOPtrendy Festiwalu telewizji Polsat odbył się koncert "Największe przeboje roku". Widzowie w SMS-owym głosowaniu wybierali najlepszy utwór. Statuetka powędrowała do zespołu Enej.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Stawiałem na Kreusberg ''Zostań tu''.
 11  
Co w tym konkursie na Trendy robił fałszujący Karolak? Jak można dopuścić do występu w Sopocie kogoś kto nie umie śpiewać? To było jedno wielkie wycie, a zespół Pączki w tłuszczu to jakieś nieporozumienie. Do kabaretonu to ok, ale nie na konkurs Trendy.
 30  
Heh ale się podniecali tymi odsłonami na YT, tu 4, tu 10, a ja miałem z nich niezłą polewkę, bo co to jest przy prawie 70 mln...
 0  
super koncert tak jak sie spodziewałem liczyłem na Jule ale wygrał Enej chociaż fajnie chłopaki przygrywają szybko rozhulali publikę Karolak to jakieś nieporozumienie aktor jak aktor ale ze śpiewaniem powinien dać sobie spokój
 4  
No Karolak beznadziejnie fałszujący. Trendy tradycyjnie w 50% do słuchania, w drugiej połowie amatorszczyzna straszna. Takie dokończenie Must be the music w wersji festiwalowej.
 2  
Żałosny Top, beznadziejne Trendy a kabarety to już praktycznie tylko same z siebie mogą się śmiać- żenua
 1  
enej beznaddzieja ale to sie jeszcze słyszy sie w radio i tv ale tego Ridla czy Riedla czy jak tam on sie zwie to nie wiem skąd wyciągneli ba jeszcze dali nagrode (chyba na zachętę)
 0  
chyba zapomnieli co znaczy słowo trendy , bo jak wygrywają osoby nikomu nieznane i nigdzie nie słyszane to jak to jest ?
 0  
Po prawda ''Wezyr'', szczególnie Kabareton był w tym roku na bardzo ''żałosnym poziomie". Pan Andrus w roli prowadzącego absolutnie się nie sprawdził. Najlepszy według mnie jest Pan Bałtroczyk, którego nieobecność była bardzo widoczna. Pamiętam kultowe kabarety z lat 2006, 2007, 2008, to były prawdziwe hity kabaretowe. Od okolic 2010 roku kabarety stopniowy tracą na jakości podczas TopTrendów. Te kabarety były kultową tradycją rodzinną, wtedy oglądaliśmy je z całą rodziną. Ogólnie mówiąc za dużo gadania!!! Pan Pazura nic ciekawego nie zaprezentował, rok temu miał lepszy monolog, tak samo Kabaret Młodych Panów, Smile, Ani Mru Mru też się nie popisali!. Jedynie Paraniemormalni utrzymali przyzwoity ''poziom''! Wybór artysty Trendy to porażka, dziwie się, że żadnej nadgody nie otrzymał Kreusberg, ani Uniqplan. Po prostu się nudziłem!
 5  
Miło się słuchało i oglądało zarówno tych którzy odnieśli sukces jak i tych którzy do tego dążą. Przynajmniej jestem na bieżąco z muzycznymi nowościami. Fajny festiwal Polsat zrobił nie ma co:)
 0