Łukasz Szewczyk10.06.2013 (8:19)5 komentarzy

Miasto Kobiet ujawnia całą prawdę o Ilonie Felicjańskiej

Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika Miasto Kobiet. Gwiazdą wydania jest Ilona Felicjańska. Data pojawienia się magazynu pokrywa się z premierą książki "Ilona Felicjańska. Cała prawda o..." (wyd. Harlequin), której autorką jest redaktor naczelna Aneta Pondo.
Miasto Kobiet - Felcijanska
Miasto Kobiet - Felcijanska
5 czerwca do salonów Empik w całej Polsce oraz do wybranych krakowskich i warszawskich kawiarni, restauracji, biurowców i ekskluzywnych gabinetów urody trafił nowy numer "Miasta Kobiet", a do księgarń książka: "Ilona Felicjańska. Cała prawda o...". Choć oba tytuły są wydane przez dwa różne wydawnictwa, łączy je osoba Anety Pondo, która jest zarówno redaktor naczelną czasopisma "Miasto Kobiet", jak i autorką wywiadu rzeki.Z tej okazji "Miasto Kobiet" na swojej okładce umieściło zdjęcie Ilony Felicjańskiej ubranej jedynie w płatki róż, autorstwa Arcadiusa Mauritza. Oprócz odważnej sesji zdjęciowej w nowym numerze magazynu opublikowano fragmenty książki, w których Ilona Felicjańska niezwykle szczerze opowiada o dzieciństwie i poszukiwaniu swojego prawdziwego ojca oraz o pierwszych trudnych krokach w roli modelki. Te zwierzenia już teraz można przeczytać w wydaniu on-line pisma, które znajduje się na portalu www.miastokobiet.pl.";Miasto Kobiet" publikuje tylko przedsmak tego, czego można się dowiedzieć z książki. "Ilona Felicjańska. Cała prawda o...", to pierwsza publikacja, która pokazuje modelkę w innej odsłonie niż znamy ją z mediów, szczególnie plotkarskich. Szerzej odpowiada między innymi na pytania: co doprowadziło modelkę do uzależnienia, co czuła, gdy jej życie przerodziło się w koszmar, dlaczego rozpadło się jej małżeństwo z biznesmenem z listy stu najbogatszych Polaków "Wprost", kim jest jej nowy partner i dlaczego wydała powieść erotyczną. Mimo iż modelka udzieliła w swoim życiu kilkuset wywiadów, wiele faktów z życia ujawnia po raz pierwszy dopiero w tej książce. - Szczerość Ilony, granicząca z ekshibicjonizmem, na początku mnie zaskakiwała, aż zrozumiałam, że dla osoby, która z jednej strony osiągnęła tak wiele, a z drugiej tak nisko upadła, nie ma już tematów tabu - wyjawia Aneta Pondo. Ilona Felicjańska o wspólnych rozmowach mówi - Nasze spotkania były intensywne, jak wizyta u terapeuty. Bardzo dużo emocji, bo prawda bywa bolesna. O niezwykłej wartości książki decydują też wypowiedzi kilkunastu osób, które poznały Ilonę na różnych etapach jej życia. Aneta Pondo namówiła na zwierzenia m.in. stylistę Tomasza Jacykowa, dziennikarza i pisarza Mariusza Szczygła, projektanta Jerzego Antkowiaka oraz kontrowersyjnego paparazzo Przemysława Stoppę.

Komentarze (1 - 5 z 5)

ale jaką prawdę? To, że jest alkoholiczką to wszyscy wiedzą i po prostu niech Ilonka się leczy. Bo poza tym, że ma też nierówno pod sufitem, nikt nie chce jej oglądać, ośmiesza się non stop i pcha gdzie się da to też wiadomo.
 1  
Ta kobiecina miota się jak g.. w przeręblu.
Jakieś "artystyczne" projekty, instalacje, teledyski, gluty, szity i wymyki.
No ale łatwą medialno-reklamowo-telewizyjną kasiorkę trza zarabiać, bo do normalnej roboty to tacy ludzie się nie nadają.
 1  
Ktoś się zapędził i opublikował news na media2 zamiast na pudelku.
 1  
jaka gazeta taka "gwiazda"...

jeszcze tylko brakuje Wojtka Fibaka (może załatwi jej "sponsora" na drinki), Weronikę Pazurę (ta płatności przyjmuje tylko w reklamówkach pod stołem), posłanki Sawickiej (mocna w branży prywatyzacyjnej i służby zdrowia) albo Romka Polańskiego (amatora spuszczania się w nieletnich odbytach).

to takie święte krowy wielbione przez Aaarona Schechtera z wyborczej
 1  
szukam dzieczyn
 0