Łukasz Szewczyk13.06.2013 (11:20)26 komentarzy

Nowy dekoder HD Motoroli od Vectry (foto)

Do grona dekoderów oferowanych przez telewizję kablową Vectra dołączyło nowe urządzenie wyprodukowane przez amerykańską firmę Motorola na specjalne zamówienie operatora.
Nowy dekoder HD Motoroli od Vectry (foto)
Dotychczas Vectra oferowała dekodery HD firmy ADB. Urządzenia te charakteryzują się dużą liczbą funkcji oraz nowoczesnym i rozbudowanym interface'm użytkownika. Nowy dekoder HD HMC3021 Motorola jest kilkukrotnie mniejszy i ma prostsze, mniej rozbudowane menu. Jednocześnie zawiera komponenty sprzętowe umożliwiające wprowadzanie różnych dodatkowych funkcjonalności, które będą przez Vectrę sukcesywnie rozwijane w przyszłości, np. VoD.

HD HMC3021
Nowym urządzeniem Vectra wychodzi naprzeciw rosnącej liczbie osób, które wymieniają stare odbiorniki TV oczekując wysokiej jakości obrazu telewizyjnego, także w jakości HD. Vectra nie planuje akcji wymiany dekoderów dla swoich obecnych abonentów. Wymiana dekodera na nowy model może się odbyć jednak na prośbę obecnego abonenta, ale w takim przypadku będą pobierane opłaty zgodnie z cennikiem lub regulaminem promocji, z której skorzysta abonent.

Nie zmienia się miesięczna opłata za dzierżawę dekodera. Dostęp do pakietów programowych telewizji cyfrowej Vectry w technologii HD pozostaje bez zmian i wynosi 15 zł miesięcznie.

Komentarze (1 - 10 z 26)

Wychodzi na przeciw dobry dowcip. Dajcie moduły CI to wtedy wyjdziecie na przeciw. Z telewizora robi się monitor przy tym systemie dystrybucji
 26  
Ale ten dekoder koszmarnie wyglada,ladniej wygladaly tunery sat w latach 90tych.
 15  
Jak się nie ma do czego przyjebać to i wygląd dekodera przeszkadza.15 zł za dekoder wliczone jest w cenę abonamentu za zakupiony pakiet usług więc więcej nic klient nie płaci.
 21  
15 zł? Vectra musiałaby mi dopłacić, bo w życiu ani grosza nie wydałbym na miesięczną dzierżawę w urządzenie przypominające mi Atari z lat '90.
 8  
Ten dekoder jest obrzydliwy. ;o Ja myślałem, że dekodery od TOYA są brzydkie, to przy tym, to dzieła sztuki są! Przecież te guziki, jakieś prześwitujące odbiorniki IR. Co to ma być? Tra-ge-dia. Postanowili zaoszczędzić na dekoderach ADB HD, to wzięli taniochę od motoroli.
 10  
Mysl tak dalej to za jakis czas dadza ci dekoder wygladajacy i majacy rozmiary drewnianej skrzyni z warzywniaka a ty postawisz ja w pokoju i bedziesz sie chwalil znajomym ze to jest nowy trend :D
 5  
VECTRO ! Moduł CI to byłby skok dla Was w XXI wiek.
Ludzie czekają na to aby mogli używać jednego pilota, mają obsługę z TV i nie mam extra odbiornika, który zżera prąd (jak to ma miejsce teraz).
Kiedy VECTRA pomyśli o abonentach a nie o sobie!
 10  
Android jest suaby i suaby.tyle
 8  
Jak się nie ma do czego przyjebać to i wygląd dekodera przeszkadza.15 zł za dekoder wliczone jest w cenę abonamentu za zakupiony pakiet usług więc więcej nic klient nie płaci.
15 zł jak nic płacisz. Nic nie jest wliczone ,bo jest wyraźnie w umowie zaznaczony koszt dzierżawy dekodera. Policz sobie. 15 zł x 24 miesiące = 360zł . Koszt w zakupie takiego dekodera nie jest większy jak 60zł. Na czysto Vectra wychu....a potencjalnych klientów na 300zł.
 10  
Symbian jest najlepszy i naj.tyle
Noron (usunięte konto #28757) 13.06.2013 (14:17:08)
 9