Łukasz Szewczyk18.06.2013 (11:28)12 komentarzy

TV pod ręką. Nowy pakiet w Ipla.TV z Discovery i TV Republika

Telewizja internetowa ipla wprowadza do oferty nowy pakiet iplaNetTV, który umożliwia oglądanie online programów telewizyjnych na żywo w każdym miejscu (telewizor, komputer, smartfon). Ofertę pakietu wzbogaciły dodatkowo treści od Discovery. W ofercie pojawił się także kanał TV Republika.
iplaNetTV
iplaNetTV
Pakiet iplaNetTV to 15 popularnych kanałów telewizyjnych online, które tworzą propozycję, szytą na miarę wymagającego, współczesnego użytkownika. Pakiet umożliwia oglądanie ulubionych programów telewizyjnych niezależnie od czasu i miejsca przebywania. Najnowsze informacje z kraju i ze świata zapewnią widzom kanały Polsat News, Polsat Biznes czy Superstacja. Wolne chwile wypełni rozrywką Kino Polska, Filmbox, Polsat Cafe czy Polsat Play, a także gratka dla melomanów - Kino Polska Muzyka. Dla miłośników podróży, programów przyrodniczych i przygotowano Discovery Channel - dostępne zarówno jako kanał linearny, jak i w formie VOD. Właśnie w tej drugiej opcji Discovery zaoferowało użytkownikom iplaNetTV różnorodne serie dokumentalne z portfolio swoich kanałów, takie jak: "Wojny gangów", "Seryjni mordercy", "10 przykazań mafii", "Prehistoryczna Ameryka", "Wszystko o mamutach", "Starcie bestii z epoki polodowcowej" i inne. Oprócz kanałów wymienionych wyżej, nowy pakiet zawiera także: 4fun.tv, iTV, Rebel TV, Disco TV, TV Republika oraz DocuBox.
Pakiet iplaNetTV to nowoczesna telewizja w domu i poza nim. Widzowie mają teraz możliwość oglądania kanałów linearnych w prosty i wygodny sposób w dowolnym miejscu, w którym jest Internet i na wybranym urządzeniu - laptopie, tablecie, smartfonie. Liczba użytkowników korzystających z telewizji poza domem rośnie, a iplaNetTV na pewno jest dla nich łakomym kąskiem - mówi Albert Szybiński, zastępca dyrektora marketingu ds. usług online w Cyfrowym Polsacie
Nowy pakiet jest dostępny dla użytkowników strony www.ipla.tv, aplikacji na komputery z systemem Windows, urządzeń z systemami iOS i Android. W ciągu kilku dni pakiet będzie dostępny także dla telewizorów Smart TV - Samsung (2012, 2013), LG (2011, 2012, 2013) - oraz urządzeń Netia Player. Miesięczny dostęp do pakietu kosztuje 9,90 zł, a dla abonentów Cyfrowego Polsatu - 4,90 zł. Płatności dokonywać można kartą, przelewem lub wysyłając SMS.
Oferta skierowana jest do użytkowników tylko na terytorium Polski.

Komentarze (1 - 10 z 12)

chcesz czy nie,korzystając z tego pakietu tak oto wzbogacasz nędzny kanał prawicowców...
 11  
".....propozycję, szytą na miarę wymagającego, współczesnego użytkownika"
Bzdura !
Dajcie kanały do wyboru, by każdy mógł stworzyć swój własny pakiet kanałów, to wtedy będzie szyte na miarę.
Póki co, spadajcie.
 18  
@iplasripla - dlaczego uważasz że ten kanał jest nędzny lemingu? To że tobie wystarczy do szczęścia TVN to wiemy, ale niektórzy mają trochę większe potrzeby niż jedyna słuszna rządowa telewizja. Ja z chęcią wykupie ten pakiet właściwie wyłącznie dla TV Republika.
 5  
Mnie Ipla się bardzo podoba, a dzięki tem że jestem abo CP to mam ja zaimplementowaną w dekoderze. Ipla pod rządami CP bardzo dobrze się rozwija i chyba na dzień dzisiejszy jest najlepszą propozycją telewizji internetowej.
 3  
TVN jest do niczego. tu sie zdadzam. ale TV Republika? ta stacja jest calkowicie nastawiona na jedyna sluszna ideologie i nie ukrywa nawet tego. TVN24 ma chociaz troche wstydu i udaje obiektywizm.
 4  
".....propozycję, szytą na miarę wymagającego, współczesnego użytkownika"
Bzdura !
Dajcie kanały do wyboru, by każdy mógł stworzyć swój własny pakiet kanałów, to wtedy będzie szyte na miarę.
Póki co, spadajcie.
Dokładnie.

Zrezygnowałem z payTV. W tej chwili tylko 3 kanały mnie interesują (w tym jeden jest na NTC, którą mam). Kiedyś było więcej do oglądania, ale tv zeszła na psy (przykład: Discovery, Europa Europa, Cartoon Network).

Tylko tv a la carte.
 4  
niech dadzą to w dekoderach CP, będzie fajne rozszerzenie Mobilnej TV...
 2  
Aż jeden discovery??? jak by było mozna wykupic tylko kanały discovery to bym kupił a tak gnioty same .
 3  
Hahahaha śmiech na sali..! Liczą się tylko kasa! Rebel.TV i 4FunTV jest darmowe, bo nie płaci się za abonament RTV.. naciągane kasy, a tu pakiet trzeba płacić.. paranoja.. dziękuję nie płacę nigdy!! Możecie obejrzeć darmowe www.rbl.tv . Pozdrawiam :)
zelki1987 (usunięte konto #22076) 18.06.2013 (18:18:45)
 6  
Zróbcie wersję na telewizory Sony, to może kupie.
 3