Łukasz Szewczyk25.06.2013 (9:46)70

Wkrótce masowe zwolnienia w nc+

Nadchodzą kolejne zmiany w satelitarnej platformie nc+, której start był jedną z większych porażek wizerunkowych na rynku medialnym. Jak podaje Bloomberg Businessweek, w najbliższym czasie pracę w nc+ może stracić nawet stu pracowników. Czy wśród nich znajdą się ludzie odpowiedzialni za wpadkę nc+?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 70)

Ja tam podziękowałem, miałem superpremium za 99zł...
...ciekawe czy żałują?
 2  
Przemilczeć? No sorry to nie jest portal społeczno polityczny. Niby dlaczego mieliby o tym pisać? NC+ to duża firma z branży medialnej i zawsze będzie o niej taka, czy inna wzmianka. Zresztą, po ostatnich wydarzeniach, niektórych interesują losy tej firmy. :P

NC+ powinno jak najszybciej się przeorganizować. Zredukować zatrudnienie i wprowadzić nową strategię działania, oraz inaczej przedstawić pakiety i ofertę. Rozumiem, że cenę jest ciężko obniżyć, bo rosną koszty działalności. Ale można inaczej przedstawić pakiety, żeby ceny nie rzucały się tak w oczy. Najlepiej z nich zrezygnować i rozbić wszystko na tematyczne moduły, które każdy mógłby dobierać wedle swoich potrzeb. Jednak trzeba by podpisywać nowe umowy z nadawcami. Inna opcja to zostawienie pakietów, ale stworzenie ich większej liczby. Np. rozbicie części i dodanie nowych, typu kilka podstawowych kanałów i paczkę Canal+, albo podstawowe i dziecięce z kobiecymi, ew. męska wersja z kanałami sportowymi i filmowymi. Najlepiej zatrudnić osobę, która dogłębnie przeanalizuje opcje. :)
 1  
Nie ma się co dziwić :) abonentów ubywa i nie przybywa :) a może jeszcze jakaś podwyżka :)?
 5  
PiotrAntyklerykał oddaj sprawę do UOKiK ja też jerszcze mam z nini problemy aż trudno o tym pisać.
 1  
Wywalili za dużo kanałów, oferta Cyfry była dużo lepsza, mogli do niej ewentualnie tylko dodać Nsport i Fox. Ludzie przechodzą do konkurencji bo mają wiecej kanałów za dużo mniejsze pieniądze..
NC+ nie ma podstawowych kanałów jak CN,TCM, Romantica,Travel, ExtremeSports, paczki CBS czy paczki Universal wiec nie mają szans duzych, nie wszyscy ogladają sport premium..
Chcieli się nachapić szybko to będą mieli bazę za rok dwa razy mniejszą i Polsat przejmie całość
 3  
Julek i 99 innych
 8  
Jako pierwszy powinien wylecieć Prezes to on jest winien.
 5  
Draco_san pisze: "Rozumiem, że cenę jest ciężko obniżyć, bo rosną koszty działalności"
Większej bzdury nie słyszałem. To po to się robi fuzję aby koszty rosły???? Konkurencja ma cennik gdzie wszystko jest za 1/2 ceny i jeszcze promocje po 15 zł. Chytry 2x traci.
 4  
straty straty straty a przedewszystkim pozbycie sie bazy abonentow jak dla mnie wyleciec powinni w czasie wielkiego szumy jaki byl wtedy moze i wizerunek by zachowali , a teraz dla mnie sama marka canal+ oznacza potencjalny zysk i dlugo dlugo nic po za tym
MARLON5000 (usunięte konto #22317) 25.06.2013 (12:42:02)
 0  
Mam umowe z C+ do konca lipca. Obecnie posiadam C+Superpremium z HBO. Wykonalem juz 3 telefony. Rezygnacja zarejestrowana i nadal daja mi w super cenie Platinium za 99 PLN.
Czyli wiecej placic za mniej. Nie wiem, czy mi cos jeszcze zaproponuja??
Zostal caly miesiac, jak nie to Do widzenia, pomecze sie , i na jesien wezme Cyfrowy Polsat.
Juz naprawde nie wiem, jak z nimi rozmawiac, chcialbym przynajmniej miec Universe+Paczka C+ za 70-80PLN lub Platinium z HBO, ale czy sie skusza??? hmmmm...
 1