Łukasz Szewczyk25.06.2013 (20:43)7 komentarzy

Powstanie drugi sezon serialu "Hannibal". Premiera w 2014 roku w AXN

Na zlecenie Sony Pictures Television Networks powstanie drugi sezon serialu o jednej z najbardziej fascynujących postaci literackich. Kolejny sezon "Hannibala" pojawi się już w przyszłym roku na kanale AXN.
Hannibal w AXN
"Hannibal" poruszył widzów niemal w każdym zakątku świata. Tworzenie oryginalnych i wysokiej jakości seriali, takich jak Hannibal, to dla nas zwrot w kierunku większego zaangażowania w produkcje, które stają się prawdziwymi wydarzeniami na światowym rynku telewizyjnym - powiedziała Marie Jacobson, executive vice president, programming and production w SPT Networks
Serial według scenariusza Bryana Fullera (znanego z produkcji "Herosi" oraz "Gdzie pachną stokrotki"), sięga do początków znajomości błyskotliwego psychiatry, dr. Lectera oraz profilera kryminalnego FBI, Willa Grahama. W rolach głównych możemy zobaczyć Madsa Mikkelsena, Hugh Dancy'ego, Laurence'a Fishburne'a oraz Gillian Anderson.

Komentarze (1 - 7 z 7)

W Stanach marne wyniki serial utrzymuje się podobno tylko że jego oglądalnosc jest za ocenem wyzsza .Ale nie wiem czy serial zagosci na dłuzej czy drugi sezon nie bedzie ostatni to bardzo specyficzny serial i nie dla wszystkich mnie tez ten serial nie zaskoczyl tak jak bym chiał .
 2  
Serial jest nie dla wszystkich widzów. Specyficzny, drastyczny a czasem makabryczny motyw serialu pokazuje zbrodnie jakich nie zobaczymy w normalnych serialach na co dzień. Kto lubi kryminały i horrory to prawdopodobnie polubi serial.
 6  
Bardzo dobry,mroczny,przemyślany,inteligenty
 8  
;-)
 2  
Serial świetnie wyreżyserowany i dopracowany pod każdym względem, jednak trzeba posiadać dużą dawkę dystansu, aby móc go oglądać. Nie dla każdego, ale może zaciekawić, chociażby ze względu na przybliżanie ludzkiej psychologii
 1  
Według mnie to jeden z najlepszych seriali EVER !!! Postacie (główne jak i te poboczne) to majstersztyk. Madsa Mikkelsena znałem już wcześniej z kilku filmów (bond lub niszowy pusher), ale po pierwszym sezonie hannibala wskoczył u mnie do grona tych najlepszych. Moim zdaniem jego Lecter jest nawet bardziej przekonujący i "wielowarstwowy" niż Lecter Hopkinsa. Należy też zwrócić uwagę na oryginalność. Tak pokręconych zbrodni nie widziałem wcześniej w żadnej innej produkcji. Należą się tu również uznania za sposób ich ukazania i udźwiękowienia. Mam nadzieję, że serial nie skończy się na drugim sezonie. Tylko z rozwagą. Dexter to też extra serial lecz ostatnie dwa sezony to juz żenada.
 2  
Prawidłowo! Serial na tyle z potencjałem i fabułą, że 2 sezon przyda się ;) Intryguje, wciąga a tego szukam w tego typu produkcjach, więc nie narzekam. Akcja może i powoli się rozkręca, ale za to ze smakiem i logiką ;) http://www.hannibal.net.pl/ a tutaj mała niespodzianka dla wszystkich fanów. Świeży, profesjonalny portal o mrocznym Hannibalu. Enjoy!
 1