Łukasz Szewczyk27.06.2013 (15:14)22

Rusza internetowa TV kablowa Netvi. Wkrótce 40 kanałów TV

W internecie pojawił się nowy projekt telewizyjny - Netvi. Celem projektu jest zmiana rynku telewizyjnego i zaoferowanie Polakom dostępu do internetowej telewizji kablowej na dowolnym urządzeniu - w telewizorze, komputerze, na smartfonie i tablecie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 22)

TV Republika była darmowa przez jakis czas, teraz jest płatna jak wszędzie a LA carte za 5 zł/msc. Każda promocja kiedyś się kończy ;)
 0  
Polsat i Tvn chyba już się boją ponieważ po publikacji artykułu zostały zablokowane.
 0  
Oby to nie był następny pobieraczek
 2  
ho ho z Netvi nagle zniknął TVN, czyżby groźba procesu sądowego? Powodzenia ale trochę nie tak się za to zabieracie kochanieńcy...
 1  
ja wole polskytv jest najlepsza
 2  
Nawet Rebelia tv nie mozna ogladac w Stanach
Wole polskytv
 1  
Polsat i TVN zostały wyłączone na długo przed artykułem. Polskytv to pirat.
 0  
no wiesz kupujac karte musialbys placic 138rocznie a tak masz za 5zl miesiecznie wiec drogo nie jest;]
 1  
Szkoda, że nie pomyślałeś o legalności weeb.tv. Jak widać dla niektórych to rzecz drugorzędna. Dla mnie nie, dlatego pisałem nawet do HBO i pytałem ich czy zamierzają udostępnić np. HBO GO szerzej - tak by każdy mógł sobie wykupić dostęp do tego serwisu za paręnaście złotych. Odpowiedziano mi, że ich "model biznesowy" (nienawidzę takiego bełkotu) tego nie przewiduje. Operatorzy albo się w końcu obudzą i dadzą ludziom możliwość wyboru pojedynczych kanałów, za które chcą płacić, albo pójdą z torbami z powodu nielegalnej dystrybucji sygnału w internecie. Tylko jakiś tumok może twierdzić, że da się zamknąć wszystkie tego typu strony w sieci. Tak jak prasie wróży się 10-15 lat czasu na przeniesienie się na nośniki cyfrowe, tak samo TV to czeka. Ludzie nie chcą już płacić za kanały, których i tak nie oglądają i chcą mieć dostęp np. do ulubionych seriali wtedy gdy oni mają czas by je oglądać, a nie wtedy gdy nadawca je łaskawie nadaje.
 1  
Dla wszystkich ? spora ilość ludzi ma telefony z WindowsPhone a na ten temat ani słowa !!!No jeśli takie ma sie podejscie do potencjalnych klientów....Na pewno klienci mający tel z WP 8 nie zamienią tel na tel z robocikiem dla netvi :)To w interesie netvi jest walka o klienta .Myśle że juz nie długo aplikacja ta pojawi sie na WP ,i na pewno netvi zyska wiecej klientów ..
 0