Łukasz Szewczyk28.06.2013 (16:37)23 komentarze

Mecz Lechia Gdańsk - FC Barcelona na żywo w TVP

Najsłynniejszy klub piłkarski na świecie - FC Barcelona z Leo Messim w składzie, zagra 20 lipca 2013 roku na stadionie PGE Arena z Lechią Gdańsk. Transmisja z tego wydarzenia tylko w Telewizji Polskiej - zapowiada nadawca.
Ponad rok po zakończeniu UEFA EURO 2012, Gdańsk znów będzie gospodarzem wielkiego, piłkarskiego święta. Tym razem stanie się tak dzięki przyjazdowi mistrzów Hiszpanii, z najlepszym piłkarzem świata Leo Messim na czele. W sobotę 20 lipca 2013 r. o godz. 20.30 na stadionie PGE Arena, Katalończycy zagrają towarzyski mecz z gospodarzami Lechią Gdańsk. Spotkanie będzie pierwszym rozgrywanym w ramach przedsezonowego tournée FC Barcelony. Z Gdańska Duma Katalonii uda się do Monachium, gdzie 24 lipca zagra kolejne spotkanie towarzyskie z Bayernem Monachium.Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi tylko Telewizja Polska. Mecz będzie można obejrzeć w TVP1, TVP Sport oraz na stronie SPORT.TVP.PL - 20 lipca 2013 roku o godzinie 20.30.
Co ciekawe, TVP zapowiada, że mecz będzie można obejrzeć "tylko" w Telewizji Polskiej. Dodajmy jednak, że wcześniej transmisję meczu zapowiadała telewizja TVN.
TVP

Komentarze (1 - 10 z 23)

Trzeci skład, a nie Leo Messi.
 6  
Jak tylko w tvp??? skoro dwa tygodnie temu tvn wykupił pierwszy ten mecz
 34  
Przecież to TVN kupiło prawa transmisyjne do tego meczu, więc jak tylko w TVP? O co tu chodzi? Czyżby się podzielili, że pierwsza połowa będzie na TVN-ie, a druga na TVP?
 28  
Przecież to TVN miał nadawać mecz, a tu pisze ''tylko w TVP''. Trochę będzie to nie na miejscu jak TVN i TVP1 pokażą ten sam mecz na żywo...
 18  
stawiam skromne 10-0 wygra Barca w miedzyczasie bedzie miala 5 poprzeczek 9 slupkow i 5 razy reka pilkarzy lechii
 12  
TVN opowiada tylko za utworzenie sygnału ( tak to wygląda ) a TVP wykupiło transmisje na ten mecz.
 12  
hahah dobre,a studio na polsacie hehe
 28  
prawda że prawa do meczu nc+? chyba odkupili od nc+ tvp prawa do pokazywanie tego meczu?
 6  
+ nc+ możne sobie zażyczyć ile chce żeby zapłacić tvp pokazywać mecz ?
 1  
a w polszmacie bedzie ten mecz w systemie pay per view jedyne 40 zl
 25