Łukasz Szewczyk01.07.2013 (8:44)11

Radio Zet Gold "Zawsze wielkie przeboje" w 17 miastach Polski

1 lipca 2013 roku punktualnie o godzinie 6 rano wystartowało oficjalnie Radio ZET Gold. Zainaugurowało utworem "Gold" zespołu Spandau Ballet. Sieć nadaje w 16 miastach Polski. Swój program kieruje do dojrzałych słuchaczy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Napiszcie coś o fali protestów m.in. na profilu Zet Gold na FB.
 13  
Fanpage EuroZetu wrzą od krytyki :D
I dobrze, niech mają nauczkę
 6  
oddawać nam planetę fm 95,1FM w Katowicach!!!! wara od tej stacji ZET GOLD!!!!!!!!!!!!!!!! zasrane dupki gorolskie!!!!!!!!!!
 8  
Radia ZET ogólnie słucha się jak zdartej płyty. Nawet jak pojawi się jakiś świetny nowy utwór, to będą go tam w kółko męczyć, aż słuchacz nim rzygnie ale oni dalej będą go puszczać. Przykre jest to, że takie stacje i tak mają więcej słuchaczy niż coś bardziej młodzieżowego czy alternatywnego. Stare dziady rządzą tym światem a nie biedna młodzież bez pracy i przyszłości.
 8  
ale gówno dali zamiast Planety FM
 4  
NIESTETY BEZ ZAMOŚCIA JAK ZAWSZE SIE POMIJA ZAMOŚĆ.`ALE RADIO JEST FAJNE.
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 1.07.2013 (14:43:13)
 2  
bojkotuje eurozet. wychowałem się na radiu zet i radiostacji, potem przyszło chilizet. teraz, przez to co zrobili z planetą - niestety ale dla mnie są skończeni!
 4  
1.07.2013 ROZPOCZĘŁA DZIAŁALNOŚĆ FIRMA EUROKLOZET
 4  
Błąd radio wystartowało z 29 na 30 czerwca tzn z soboty na niedzielę- zniszczona planeta,no cóż bez komentarza!!
 1  
Ironia losu. Tego samego dnia Zetka uruchamia radio dla emerytów (no lub ludzi blisko tego wieku) :) i zwalnia Janusza Weissa bo osiągnął wiek emerytalny. A można było połączyć jedno z drugim, ale menedżerom z Eurozet taki genialny plan nie mógł wpaść do głowy, bo to geniusze nie są.
Współczuję słuchaczom podobno dobrego Planeta FM. Piszę podobno, bo sam go nigdy nie słuchałem, raczej wskoczę w target nowej stacji i podzielę czas między ZET Gold i dotychczasowy number one Złote Przeboje.
 1