Łukasz Szewczyk03.07.2013 (23:49)11 komentarzy

Radio Zet Gold w TV Mobilnej Cyfrowej Polsatu

Nowe Radio Zet Gold zwiększa zasięg nadawania - stacja pojawiła się w ofercie TV Mobilnej oferowanej przez Cyfrowy Polsat. Dostępna jest także u operatorów płatnej telewizji oferujących dostęp do kanałów radiowych.
Radio Zet Gold w TV Mobilnej Cyfrowej Polsatu
W tym tygodniu nadawanie rozpoczęło nowe Radio Zet Gold, które powstało w miejsce dotychczasowej sieci Planeta FM oraz Radia Plus Toruń i Radia Traffic FM. Stacji można słuchać w kilkunastu miastach Polski na falach eteru. Ale nie tylko. Radio Zet Gold pojawiło się także w ofercie TV Mobilnej cyfrowego Polsatu w miejsce Radia Plus. Nową stację radiową wprowadzają do swoich także inni operatorzy płatnej telewizji, którzy oferują swoim klientom dostęp do kanałów radiowych, zazwyczaj w miejsce Planety FM.Przypomnijmy, że TV Mobilna w swojej ofercie posiada płatny Pakiet Ekstra, który składa się z 20 kanałów kodowanych - 8 telewizyjnych i 12 radiowych. W jego ofercie znajdują się stacje z czterech kategorii tematycznych: sportowe Polsat Sport i Polsat Sport Extra, filmowe Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, informacyjna Polsat News i dziecięca Nickelodeon oraz rozgłośnie: Radio Zet, Antyradio, Zet Gold, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM, Radio ROXY FM, Radio Złote Przeboje, Eska Rock, Radio PiN, Radio Bajka, Moje Polskie Radio. Dekodery do odbioru "TV Mobilnej dają dodatkowo dostęp do ogólnodostępnych stacji (FTA) nadawanych w ramach trzech multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, w tym m.in. Polsatu, TVN-u, Polsatu Sport News, TV4, TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVN 7.
Aktualizacja:
Radio Plus powróciło do oferty TV Mobilnej. Jak tłumaczy operator, chwilowa zmiana była spowodowana technicznymi zmianami po stronie nadawcy.

Komentarze (1 - 10 z 11)

na necie w noki . Symbian ) nie mozna golda zlapac a byla pod nazwa planeta fm
 0  
Ten news jest tendencyjny.
(usunięte konto #28931) 4.07.2013 (7:16:19)
 3  
Gdyby dodano, że z tego tytułu można rozwiązać umowę o świadcz. usługi TV MOBILNA to już by nie był
 3  
facebook.pl/AntyRadioZet - bojkotujemy Radio ZET GOLD!!!
Radio PLANETA na Górnym Śląsku ma spowrotem powrócić!!!
 8  
To Radio ZET GOLD bardzo szybko popłynie w dół!!!
ŻĄDAM MUZYKI TANECZNEJ i RADIA PLANET FM które było NR 1 na Śląsku.
 6  
TV Mobilna idzie w ślady CP i poszerza swoją ofertę programową. Fajnie, więcej a cena bez zmian.
 1  
Nic nie poszerza- zastępuje R.Plus TORUŃ radiem ZET GOLD
 4  
Precz z Radiem Zet Gold. Olsztyn chce lokalnej Planety FM.
 3  
no przecież na miejscu planety musieli dać zet ścierwo
 1  
To jest krok do upadku telewizji Polsat . A Polsat cyfrowy to mug by nadawac na telewizji nazemnej wencej kanałów.
 0