Łukasz Szewczyk04.07.2013 (14:12)6 komentarzy

"Bezpieczne wakacje z Plusem" - nowy program Krzysztofa Ibisza w Polsacie i Polsacie News

Zasady udzielania pierwszej pomocy, pokazy ratownictwa, a także wiele cennych wskazówek na temat bezpiecznego zachowania w czasie wakacji - na antenach telewizji Polsat i Polsat News rusza nowy cykl "Bezpieczne wakacje z Plusem".
Bezpieczne wakacje z Plusem / Fot. Plus
Bezpieczne wakacje z Plusem / Fot. Plus
"Bezpieczne wakacje" to krótkie wejścia na antenę, które będą emitowane w okresie wakacyjnym, w soboty i niedziele, między godz. 6.50 a 12.00, na antenach Telewizji Polsat i Polsat News.Nowy cykl edukacyjny przygotowany jest we współpracy z operatorem komórkowej sieci Plus oraz służbami ratownictwa wodnego i górskiego. Programy poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Marek Horczyczak. Łączenia telewizyjne realizowane będą z wykorzystaniem mobilnego Internetu LTE. "Bezpieczne wakacje" zainauguruje Plus Stunt Grand Prix 2013, czyli zawody motocyklowe, które odbędą się 6 i 7 lipca w Bydgoszczy. W programie imprezy m.in. pokazy jazdy na skuterach i quadach, a także zasady bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się tymi pojazdami. W każdy kolejny weekend lipca i sierpnia, ekipa telewizyjna odwiedzi takie miejsca w Polsce, jak: Krynica Zdrój, Wierchomla, Ustka, Międzyzdroje, Jura Krakowsko-Częstochowska, Świnoujście, Szczecin, Giżycko, Suwałki, Gdynia, Dębki, Trójmiasto, Zakopane. W programach pojawią się eksperci, z którymi prowadzący będą rozmawiać m.in. na temat zasad bezpieczeństwa nad wodą czy w górach. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć pokazy ratownictwa, zobaczyć największe żaglowce podczas regat The Tall Ships Races 2013, czy zapoznać się ze specyfiką pracy służb ratowniczych.
Bardzo się cieszę, że mogę wrócić do formuły prowadzenia programów na żywo. Tym razem wspólnie z operatorem sieci Plus, Telewizją Polsat oraz Polsatem News odwiedzę zarówno najpiękniejsze miejsca w Polsce, jak i te, w których tego lata dużo się dzieje. Odwiedzę Sopot i Kraków, Mikołajki i Solinę, Giżycko i Wrocław, Zakopane i Hel. A to wszystko po to, aby przybliżyć widzom kwestie bezpieczeństwa. Podpowiem jak aktywnie i bezpiecznie spędzić wakacje. Będę m.in. rozmawiać z ratownikami, wspólnie pokażemy jak zachowywać się w sytuacji zagrożenia oraz jak tych zagrożeń unikać - mówi Krzysztof Ibisz
Projekt realizowany jest przez operatora sieci Plus oraz Telewizję Polsat i Polsat News we współpracy ze służbami ratowniczymi WOPR, MOPR, TOPR i GOPR.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Takich edukacyjnych mądrych programów nam potrzeba. Co by te wakacje faktycznie były nie tylko beztroskie ale i bezpieczne. I dobrze, że Polsat taką akcję organizuje.
 2  
beda uczyc prezerwatywy zakladac, w koncu gumka bywa na wyposazeniach apteczek pierwszej pomocy ;)
 2  
PAULINKA :3
 2  
niech ta śmieszna ekipa uda się do Goślic do nie jakiego pedała pod nickiem NORON i niech mu w końcu dadzą do zrozumienia że na polszmacie świat się nie kończy
apoloniusz świrowaty nc+ 6.07.2013 (23:28:32)
 4  
Gdzie mogę zobaczyć audycje które już były emitowane?
 1  
Też prosiłbym o jakiś link lub informacje gdzie znajdę powtórki.
 1