Łukasz Szewczyk09.07.2013 (8:23)32 komentarze

Polska edycja "Top Chef" jesienią w telewizji Polsat

Jesienią 2013 roku telewizyjne kanały stoczą kolejną walkę o widza, tym razem w zakresie kulinarnych reality show. TVN przygotowuje kolejną edycję "MasterChef", natomiast telewizja Polsat przygotowuje dla widzów polską edycję amerykańskiego programu "Top Chef".
"Top Chef" to program w którym szefowie kuchni rywalizują między sobą w zadaniach kulinarnych. Są oceniani przez zawodowych szefów i inne znane osoby związane z branżą kulinarną i winiarską. W każdym odcinku eliminują oni jednego lub więcej uczestników.Wymagania stawiane przed zawodnikami są bardzo wysokie. Uczestnicy będą musieli wykazać się wyjątkową sprawnością w obieraniu, siekaniu, ubijaniu, ucieraniu - wszystko by sprostać zadaniom im wyznaczonym. Po raz kolejny poddadzą swoje umiejętności pod surową ocenę jurorów.W polskiej edycji programu, która zadebiutuje jesienią 2013 roku na antenie telewizji Polsat, zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych. na chwilę obecną nie wiadomo kto poprowadzi program oraz kto znajdzie się w jury. Natomiast osoby chcące wziąć udział w programie mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected] oraz pod numerem telefonu 881 771 066.
Dodajmy, że amerykański format "Top Chef: narodził się w 2006 roku. Program jest bardzo popularny w amerykańskiej telewizji Bravo, która wyprodukowała już 10 sezonów "Top Chef". W Polsce program emitowała Kuchnia+.

Komentarze (1 - 10 z 32)

Dlaczego akurat Polsat musiał wybrać tak fajny format jamim jest Top Chef. Nie oczekuje takiego samego profesjonalizmu w wykonaniu ani tak fajnego składu jururskiego jaki jest w Amerykańskiej wersji. Dziwie się TVN, że on nie wybrał Top Chefa bo on jest o wiele lepszy od Masterchefa. Nie zdziwie się jak w składzie jururskim będzie Ewa Wachowicz, która wogóle nie zna się na kuchni.
 1  
No tak, lepiej dać program TVN-owi gdzie pojawi się Gessler która przecież zna się tak na kuchni i zarządzaniu restauracjami, że sama tonie w długach i ma komornika na karku. Mateuszu, idziesz owczym pędem...
 1  
Ale przynajmniej zna się ta tej kuchni i może coś mądrze poradzić w tym temacie.
 9  
A kto ogląda takie głupoty, nasze telewizje już dawno zeszły na psy :)
 4  
To bylo by nie mądre gdyby tvn przejął program top chef, iż już wystarczająco jest programów związanych z gotowaniem na tym kanale, dopiero jedna edycja była programu master chef, i co? teraz rzucić to? i zając się już innym nowym programem? do tego mamy ugotowanych, kuchenne rewolucje, tvn to kanał ogólny ;p a nie żeby przewaga była na programy kulinarne
 15  
Polsat jak zwykle,zobaczy że coś wyszło w TVN i już jest podobny program na ich antenie.Znając życie to Polsat spierniczy ten format.A w jury kto?Dowbor,Rock,Sykut?
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P 9.07.2013 (9:47:04)
 28  
No i kolejna zgapa polsatu za tvnem...
 22  
Top chef. Tylko jedzenie ?
 18  
@matthew94, chodziło mu o to, że czemu zamiast wybrać na początku master chefa nie wybrali top chefa
Zobaczę parę odcinków i porównam, master chef dziecięcy jest kozacki, te dzieci gotują chyba lepiej niż Gesslerowa
 6  
tak, właśnie mi o to chodziło.
 0