Łukasz Szewczyk10.07.2013 (8:13)7 komentarzy

Magda Gessler krytykuje Wprost: Jedno nieporozumienie i mamy okładkę

Drugie oblicze Magdy Gessler: długi, straty, komornik - atakuje tygodnik Wprost. Popularna restauratorka i gwiazda TVN o artykule: "Miałam prywatny dług niezwiązany z działalnością restauracji. Spłaciłam. W wyniku nieporozumienia do Fukiera zawitał komornik. I już mamy okładkę"
Magda Gessler jest bohaterką nowego numeru tygodnika Wprost. Pismo informuje, że straty gwiazdy TVN przynoszą niegdyś dochodowe flagowe restauracje w Warszawie i Krakowie. Klapą okazałą się sieć barów MG Eat, gdzie można było zjeść szybko i zdrowo. Zysków nie przynosi też marka MG Home sprzedająca garnki, patelnie i akcesoria kuchenne polecane przez Magdę Gessler. Do restauracji pukają komornicy - więcej o tym TUTAJ

Wprost - numer 28/2013
Wprost - numer 28/2013
Magda Gessler, popularna restauratorka i gwiazda TVN, na portalu SamkiZycia.pl wydała komentarz do tekstu, jaki ukazał się w nowym numerze tygodnika Wprost:
Gdyby panowie dziennikarze wpadli wieczorem do "Fukiera", zobaczyli jaki tam jest ruch, spojrzeli na ceny w menu, to by wiedzieli, że kwota, która ma "zrujnować" moje przedsięwzięcie kulinarne równa się sumie kilkudniowego utargu restauracji. Teza jest taka, że nie powinnam szerzyć oświaty kulinarnej w całym kraju, tylko siedzieć na czterech literach i osobiście doglądać interesu. Ale to też teza nieprawdziwa, bo tych kilka lokali, które do mnie należy kręci się znakomicie, a inne też dają sobie radę. Lepiej, gorzej - składa się na to wiele czynników - nie zawsze zależnych ode mnie. A że niektóre restauracje mają straty...cóż...inwestują. Wyrwane liczby czasami nic nie znaczą, trzeba zobaczyć całość.

Dziennikarze Wprost ubolewają nad moim losem. Zaniedbuję ponoć interesy pracując dla telewizji TVN. Redaktorzy znają się na biznesie? To śmiało, zróbcie tak, żeby gazeta szła jak woda, bez lipnych okładek z moim wizerunkiem i tekstów o wymyślonych kłopotach. A ja jednak piszę te słowa, bo uczuciowa taka jestem. I nie mogę moich "doradców" zostawić bez słowa rady i pocieszenia. Mam się dobrze, ciężka, dodatkowa praca dla TVN dostarcza mi ogromnej satysfakcji. Ale goście moich restauracji wiedzą, że są co najmniej tak samo ważni jak widzowie i bohaterowie moich programów i odwzajemniają moje uczucia
- informuje Magda Gessler

Komentarze (1 - 7 z 7)

zaraz będzie przedstawial swoje madrosci Draco. dzien bez jego glębokich przemyslen filozoficznych jest dniem straconym
 3  
Nie mają się czym zajmować,tabloid cholerny.Najpierw trzeba zacząć od siebie,a potem krytykować kogoś...
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P 10.07.2013 (11:22:57)
 10  
Lecz się. :P
 2  
Niech każdy zajmie się swoimi długami a świat będzie lepszy.
 8  
"Wprost Fakt"? ""Wprost Super Ekspres"?
"Popularny tygodnik ogólnopolski - Wprost. Najlepszy wśród polskich tygodników - opiniotwórczy - społeczno-informacyjny - społeczno-kulturalny." - to możemy przeczytać na wprost.pl.
Widzę wielkie zainteresowanie wchodzeniem z butami w cudze życie. Słabo choć pewnie liczą na wzrost sprzedaży gdyż innego uzasadnienia nie ma wciskanie plotkarskich tematów. Tygodnik opinii - na okładce długi Magdy Gessler - kogo to interesuje?
 3  
Magda dobrze napisala tak juz bywa w biznesie ze inwestujac w cos mozemy zyskac lub stracic. Prawda jest tez to ze patrzmy calosciowo. Bo moze byc tak ze jeden lokal w ciagu kilku dni zniweluje straty miesieczne innego lokalu.
 2  
yes, yes, yes. Jakby miała taki super biznes toby nie przychodziła do tvn.
 3