Łukasz Szewczyk12.07.2013 (10:44)37 komentarzy

AXN White i AXN Black - nowe kanały AXN jesienią w Polsce

Sony Pictures Television (SPT) Networks wprowadza do portfolio na terenie Europy Centralnej dwa nowe kanały, AXN White i AXN Black. Launch nowych marek obejmie Polskę, Węgry, Rumunię, Czechy, Słowację oraz Bułgarię. Planowana data wprowadzenia kanałów to październik 2013 roku.
AXN grafika
AXN White i AXN Black to kanały oferujące przede wszystkim rozrywkę serialowo - filmową utrzymaną w klimacie akcji, czyli tego w czym kanały AXN się specjalizują.
AXN White
AXN White
AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, znane i lubiane propozycje serialowe i filmowe takie jak: "The Client List", "Grand Hotel", "Eat", "Pray and Love", "More than Anything", "Life Lines" czy "Heartland".

AXN Black
AXN Black
AXN Black to kanał oferujący mocne oblicze akcji, propozycje serialowo- filmowe przyprawiające o gęsią skórkę. Kino akcji, gdzie prawdziwi bohaterowie wywołują silne emocje. "Spartacus", "No Limit (Luc Besson)", "Justified", "Black Gold", "Hero" - to tylko niektóre pozycje z oferty programowej.
AXN jest liderem wśród kanałów serialowo - filmowych w regionie Europy Centralnej. Wprowadzając dwa nowe kanały na rynek chcemy dopełnić naszej obietnicy złożonej widzom oraz partnerem biznesowym i dostarczyć im najlepsze produkty i kontent najwyższej jakości - powiedział John Rossiter, GM, SPT Networks CE
AXN Black i AXN White zastąpią AXN Sci-Fi i AXN Crime w całym regionie CE. Nowa odsłona pakietu kanałów AXN zapewni również miłośnikom sci-fi i rozrywki kryminalnej dostęp do najlepszych, wyselekcjonowanych propozycji programowych z tego gatunku.

Komentarze (1 - 10 z 37)

Srają byle jakimi kanałami , kanałami bezwartościowymi , aby sztuka i kiedy to to oglądać ???. Niech będą 2/3 kanały , ale w porządnej jakości i o dobrej treści .
 43  
Niech oni się lepiej porządnie za anime wezmą, a nie odwalają od lat kichę...
 17  
I bardzo dobrze w końcu wywala te głupie kanały AXN Sci-fi i AXN Crime a AXN Black i White są fajnymi kanałami
 20  
Najpierw jakość obrazu powinniście poprawić.
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 12 lipca 2013 o 11:25:53 przez Gonzales).
 53  
no to ciekawie..
 9  
i kto to bedzie ogladal robia i robia kanały i ciekawe jak pozniej zapelnia ramowke chyba powtórkami z AXN
 22  
Bedzie tak samo jak ze zmiana Hallmark na 13th Street czyli kolejna lipa.
 26  
nic się nie zmieni, dalej na tych kanałach będzie lecieć to samo
 21  
skąd taka wiedza że są fajne?
 15  
bo sa na astrze 19.2
 2