Łukasz Szewczyk15.07.2013 (17:10)5 komentarzy

"Polski turniej wypieków 2" od września w TLC. Prowadzą Skrzynecka i Gąsowski

We wrześniu 2013 roku kanał TLC Polska rozpocznie emisję drugiej edycji kulinarnego reality show "Polski turniej wypieków". Nową edycję poprowadzą Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Ekspertami w programie będą Bożena Sikoń i Tomasz Deker.
Polski turniej wypieków - prowadzący / Fot. TLC
W pierwszym tygodniu lipca zakończono nagrania do drugiej serii programu TLC - "Polskiego turnieju wypieków". Zmagania finałowej 10 widzowie będą mogli śledzić już niebawem. Zdjęcia nagrywane były w Szczawnicy, Strzelinku koło Słupska i Toruniu. Program poprowadzi Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Duet, świetnie znany publiczności, będzie przewodnikiem widzów po świecie słodkości oraz recenzentem przygotowanych dzieł.
"Polski turniej wypieków" to program kulinarny, którego formuła opiera się na konkursie między uczestnikami. Zawodnicy z całej Polski, wybrani podczas castingów, rywalizują ze sobą, przygotowując w każdym z odcinków pyszne wypieki. Drugi sezon składać się będzie z siedmiu 60-minutowych odcinków. Już wiemy, że dużym wyzwaniem dla zawodników był strudel. Zmierzenie się z osiągnięciami światowego cukiernictwa, takimi jak makaroniki czy tort croquembouche, także nie należało do łatwych zadań. Jednak najtrudniejsze okazało się przygotowanie autorskiego dzieła. Wymagało to od uczestników wiele odwagi i doskonałego kunsztu, również dlatego, że było oceniane przez wybitnych ekspertów z dziedziny cukiernictwa - Bożenę Sikoń i Tomasza Dekera.

Polski turniej wypieków - jurorzy / Fot. TLC
"Polski turniej wypieków" to nie tylko świetna rozrywka, ale także kopalnia pomysłów i inspiracji dla amatorów słodkości. Premierowa seria była emitowana w październiku 2012 r. i została uznana za jedną z najbardziej udanych produkcji lokalnych Discovery Networks CEEMEA w ubiegłym roku. Show okazało się wielkim sukcesem - premierowe odcinki przyciągnęły przed telewizory w sumie ponad 2 mln widzów.

Polski turniej wypieków - Uczestnicy / Fot. TLC
Drugi sezon "Polskiego turnieju wypieków" został wyprodukowany dla Discovery Networks CEEMEA przez Endemol. Planowany termin premiery to 9 września 2013 roku. Program będzie można oglądać na antenie TLC.

Komentarze (1 - 5 z 5)

z taką obleśną obsadą to oni mogą co najwyżej wypiekać pasztety.

czy producenci tego programu nie ma za grosz zmysłu estetyki??? czy program jest targetowany do "pomarszczonych" ludzi 70+???

jeszcze tylko brakuje, aby paszteciarze towarzyszył jej sterydziarz
 6  
a co z mega gwiazdą-grycanką wyleciała z hukiem
 12  
plastikowy tandem jest niezniszczalny. Ciagle bedzie pchany na ekrany do zwymiotowania.
zgadzam sie z poprzednikiem:
czy producenci tego programu nie ma za grosz zmysłu estetyki???
 1  
Juz tyłkiem wychodzą te programy o gotowaniu a niedługo w Polsacie kolejny o kucharzach .tego już sie nie da oglądać
 0  
to nie oglądaj, co za problem?
 3