Łukasz Szewczyk16.07.2013 (10:50)14 komentarzy

TTV jesienią reaktywuje kultową "Usterkę"

Dostępna w ramach naziemnej telewizji cyfrowej telewizja TTV, po programie "Nie do wiary" zapowiada reaktywację kolejnego hitu z portfolio TVN. Jesienią na antenie stacji nowe odcinki kultowej "Usterki".
Telewizja TTV reaktywuje serial dokumentalny "Usterka". Jak zapowiada nadawca, fachowcy zmierzą się z nowymi zadaniami, a kamery stacji podejrzą ich w wykonywanej pracy. Nowe odcinki "Usterki" na antenie TTV zadebiutują wraz z jesienną ramówką. Na antenę powrócą także nowe odcinki reaktywowanego rok temu programu "Nie do wiary".Przypomnijmy, że serial dokumentalny "Usterka" był emitowany w TVN w latach 2002-2004, a ostatnio powtórkowe emisje programu można było oglądać m.in. w TVS, TVN Turbo czy TTV. Celem programu było sprawdzenie rzetelności i umiejętności "fachowców". Autorzy aranżowali usterkę wybranego sprzętu lub urządzenia i do mieszkania z ukrytymi kamerami zapraszali specjalistów. Niczego nieświadomi fachowcy mieli naprawić problem, a ich usługi oraz cennik oceniali później inni eksperci.
TVNFakty.pl

Komentarze (1 - 10 z 14)

Fantastyczny pomysł na powrót! Uwielbiałem ten program. Czasami oglądam jeszcze powtórki. Teraz czas na "Naukę jazdy".
 106  
W Polandii taki program nie jest trudno zrobić.
Wszyscy fachowcy wyjechali za granicę. Zostały tłuki, nieroby i oszuści, którym Polacy dają się nabrać, że niby coś umieją dobrze zrobić.
 23  
W Polandii taki program nie jest trudno zrobić.
Wszyscy fachowcy wyjechali za granicę. Zostały tłuki, nieroby i oszuści, którym Polacy dają się nabrać, że niby coś umieją dobrze zrobić.
Rozumiem ze piszac to miales na mysli siebie.
 24  
Do tego ,,Maraton uśmiechu'' i ,,Zwariowana forsa''
 24  
Polska to niestety zadupie Europy. Dlaczego Niemcy i Skandynawia mogą wykształcić młodych. Dorsli ludzie nie potrafiajacy czytac i myslec systemowo sa wypychani na uczelnie wyzsze.
 11  
Świetna wiadomość, uwielbiam ten program :)
 30  
Zobaczcie jak dobrze funkcjonuje system edukacyjny w Czechach i w krajach nadbałtyckich, szczególnie w Estonii. Mają świetnie rozeznanie w potrzebach rynku pracy, a miernoty u nich od razu odpadają.
 12  
Teraz czas na powrót Awantury o Kasę na kanale Atm rozrywka i śmiechu warte na kanale tvp rozrywka
 19  
System edukacyjny to horror. Problemem jeszcze jest to, że podczas wojny wytlukli polska inteligencje, a polscy zydzi wyjechali.
Wyksztalceni i zaradni mlodzi ludzie emigruja nie widzac perspektyw.
Mam takie spostrzeżenie, że kraje katolickie są najbardziej zacofane w Europie.
Jednak sekularyzacja postępuje, więc jest nadzieja...
Trzeba kilku pokoleń, żeby ten kraj powstał z kolan.
 11  
to miał byc kanał informacyjno-publicystyczno-poradnikowa. A nie rozrywkowa rozrykowe to jest TVN7 i tam dac Usterke
 0