Łukasz Szewczyk17.07.2013 (12:56)6 komentarzy

Cyfra+: Więcej HD tylko do końca wakacji

W ostatnim czasie abonenci byłem platformy Cyfra+ zyskali dostęp do trzech nowych kanałów telewizyjnych. Nowe stacje zostały włączone w ramach promocji obowiązującej do końca wakacji.
Jak już informowaliśmy, od kilku dni wszyscy abonenci byłej platformy satelitarnej Cyfra+, którzy jeszcze nie zmigrowali do nowej oferty nc+, mają dostęp do trzech nowych kanałów telewizyjnych - Fox HD, BBC Knowledge HD i BBC Knowledge SD. Jak informuje operator, kanały HD zostały włączone promocyjnie tylko do 31 sierpnia 2013 roku. Przypomnijmy, że powyższe kanały telewizyjne dostępne są w ofercie nowej platformy nc+, która powstała w wyniku fuzji Cyfry+ i "n". Dodajmy, że kanał BBC Knowledge w wersji SD wchodzi także w skład wyższych pakietów Cyfry+.

Komentarze (1 - 6 z 6)

bzdura, BBC Knowledge SD jest w Cyfrze+ od dobrych kilku lat. Co do reszty kanalow mozna sie tego bylo spodziewac. W koncu Cyfra+ i n oficjalnie nie istnieja
 15  
Czy oni się jeszcze niczego nie nauczyli? ... Zamiast bić się o tego klienta chociaż do końca trwania jego umowy (bo to zawsze te kilka miesięcy) to oni robią kolejną głupotę żeby zrazić do siebie abonentów.
 13  
Niech wsadzą sobie te promocje w .... Po co ten 1 gratis na miesiąc bez telewizji skoro i tak ceny mają z kosmosu?
 14  
promocyjnie? w upc fox jest na stale
 5  
Trzeba było dodać każdemu kanały wcześniej niedostępne w obu platformach na okres np. 3 miesięcy następnie złożyć propozycje przejścia do nowej platformy na dogodnych warunkach oraz bez przymusu. Ale oni najpierw coś robią a potem myślą tylko zazwyczaj jest już za późno na uratowanie sytuacji:)
 5  
POLSKA TRUDNA JEZYK.. W ostatnim czasie abonenci byłem?????? platformy
 1