Łukasz Szewczyk23.07.2013 (17:22)15 komentarzy

Definitywny koniec Rodin TV. Problemy finansowe?

Bez żadnych oficjalnych informacji lifestylowo-ezoteryczny kanał Rodin TV, po dwóch latach nadawania, definitywnie znika z rynku.
Mimo zapowiedzi nowej odsłony Rodin TV, w dniu dzisiejszym zakończył się satelitarny przekaz kanału Rodin TV, a tym samym po dwóch latach nadawania stacja przechodzi do historii. Przez ostatnie dni zamiast programu nadawany był obraz kontrolny, a wcześniej zamiast regularnego programu pasma muzyczne.
Na chwilę obecną nie są znane oficjalne przyczyny zakończenia nadawania. Nadawca nie odpowiada na żadne pytania. Jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że od kilku miesięcy kanał borykał się z dużymi kłopotami finansowymi. O złej sytuacji stacji świadczą także, pojawiające się od dawna w sieci komentarze, w których byli współpracownicy domagają się uregulowania zaległych wynagrodzeń.To jednak nie jedyny kanał, który w najbliższym czasie zakończy nadawanie w Polsce. Z końcem lipca, po roku nadawania, oficjalnie z wizji znika kanał HOT TV (więcej o tym TUTAJ). Pod koniec lipca nadawanie w Polsce kończą także ESPN America i ESPN Classic (więcej o tym TUTAJ).

Komentarze (1 - 10 z 15)

Takie kanały w ogóle nigdy nie powinny otrzymać koncesji na nadawanie. To jest jawne oszustwo, wyłudzanie pieniędzy od ludzi, wierzących, że ci goście za stołem z kartami tarota, to prawdziwi wróżbici potrafiący przepowiedzieć przyszłość.
 28  
Bardzo dobrze że te zapchajdziury typu Rodin czy Hot TV znikają mniej tego dziadostwa na satelicie :)
 25  
a UPC dalej chyba wierzy w cuda, na kanale 865 jest nawet program aktualny Rodin , ale na wizji jest czarna plansza , czyżby znów przesył z internetu ? tfu
 16  
i bardzo dobrze, syf... ;p
 7  
Na pewno płakać nie będę.
 13  
Na pewno płakać nie będę.
ty byś się popłakał tylko jakby ci "trfama" zamknęli pisiorku :D
 12  
Był u jakiegoś operatora płatnej telewizji w pakiecie kanałów gwarantowanych?
 3  
Och mój Rodinie... Gdzie jesteś, chciałem zadzwonić do tego Davida co jest cały goły i wesoły, albo kamyczki za 500 euro chce kupić na szczescvie. WRACAJ ! co ja bez ciebie poczne, potrzebuje ce...
 1  
Nie, był kanałem FTA (niekodowanym) i nikt go nie gwarantował w umowach :-)

www.cyfra.tv
 7  
"w dniu dzisiejszym" to pleonazm. Wystarczy użyć "dziś", "dzisiaj".
 1