Łukasz Szewczyk29.07.2013 (12:44)28 komentarzy

Jesienią nowe reality show w Polsacie - "Nasz Nowy Dom". Prowadzi Katarzyna Dowbor

W telewizji TVN jesienią kolejna edycja "Bitwy o dom", natomiast telewizja Polsat szykuje kolejną nowość na jesień 2013 roku - "Nasz Nowy Dom". Obecnie trwa przyjmowanie zgłoszeń osób chcących wziąć udział w programie. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor.
"Nasz Nowy Dom" to nowy program telewizji Polsat, kierowany do rodzin planujących remont własnego mieszkania lub domu. W programie udział weźmie 10 rodzin, które będą musiały poświęcić tydzień na remont, który będzie przeprowadzany przy pomocy profesjonalnej ekipy remontowej wraz z profesjonalnymi dekoratorami i architektami. Producentem nowego programu będzie Constantin Entertaiment Polska. Producenci do 30 września 2013 roku czekają na zgłoszenia osób chętnych do udziału w programie (zdjęcia będą nagrywane od sierpnia do końca listopada). Zgłoszenia można przesyłać e-mailem ([email protected]). Zgłoszenie, oprócz podstawowych danych, powinno zawierać m.in. krótki film i/lub zdjęcia rodziny, obecnego domu, opis rodziny oraz uzasadnienie, dlaczego rodzina powinna zostać wybrana przez jury.

Program ma poprowadzić Katarzyna Dowbor.
TVpolat.info

Komentarze (1 - 10 z 28)

Dobre mają xero.
 34  
Ło matko, puszczają extreme home makover od ładnych kilku lat, 10 lat temu na taki sam pomysł wpadło TVN (kto nas tak urządził?) a oni dopiero teraz wpadli na pomysł żeby to skopiować. Cóż za zapłon.
 27  
Zapowiada się kolejna klapa Polszmatu
 24  
Po prostu "kocham" polsat za to co robi, zawsze gdy czytam pomysły na ich nowe programy chce mi się smiać.
Bitwa o dom- nasz nowy dom
masterchef- top chef
taniec z gwiazdami- gwiezdny cyrk
tvn pokazał mam talent to zaraz polsat wziął się za inny talent show must be the music
you can dance- got to dance
I jeszcze tak na deser 7 dni w tygodniu w kółko swiat według kiepskich, rozumiem że niektórzy lubią... ale bez przesady, bo po co kręcic jakis nowy serial jak można robić w widzów kretynów.
 28  
I niech mi ktoś zaprzeczy że POLSACIK nie kopiuje pomysłów TVN -ciągnie nimi garściami hahahahaha
 19  
Eine moment, polnische kameraden ....

POLSAT nic nie kopiuje, POLSAT po prostu z opóźnieniem (po analizie ruchów - zyski/straty) wprowadza podobne formaty do swej oferty co TVN.
To TVN kopiuje pomysły z Zachodu (stare licencje z USA i UE), a POLSAT jako ten drugi (wstydliwy i bardziej zachowawczy) ... wprowadza podobne programy po tym gdy TVN na nich zarobił hajs z reklam i oglądalności.
------------------------------------------
Nie ma żadnej różnicy między zachodnim chłamem, który TVN/POLSAT/lub TVP wprowadzają potem do swej oferty.
To jest i tak ten sam sort z Zachodu.
------------
Naszych 3 flagowych ogólnopolskich TV nie stać na NIC swojego i autorskiego.
Dlatego właśnie nie płacę za patrzenie w TV ani grosza.
Niech się wszyscy walą na ryj :)
 9  
A dlaczego Polsat nie wprowadzi programu podobnego do tego co amerykański że przez tydzień od podstaw wybuduje nowy dom dla jednej z rodzin zamieszkałej w Polsce. Przecież program amerykański pokazuje jak naprawdę można zrobić. JEST TO WYKONALNE a rodzin które które coś robią dla dobra kraju i żyją w skrajnych warunkach u nas jest pod dostatkiem.
Po jaką cholerę małpować konkurencję!!!
Ponadto jest wiele produkcji amerykańskich które są bardzo widowiskowe a przy tym wielu sponsorów sowicie płaci za to że nazwa firmy choć raz będzie wymieniona i pokazana.
Wydaje mi się że POLSAT ugotuje się we własnym sosie i odchodach..
 3  
dodam że nie ma nic za darmo polsat nie wyremontuje za własną kasę trzeba dać z własnej kieszeni jakąś część, a część 2 polsat? czy reklamodawca/.?
 3  
Kolejny żałosny program się zapowiada w Polsacie po ''Top Chef''.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 lipca 2013 o 16:44:21 przez N-O-R-O-N).
 12  
Tvn nie raz skopiował Pomysł Od Polsatu...Chociażby Na Polsacie był Na każdy temat na tvnie jest rozmowy w toku bardzo podobnie....Też Polsat miał pierwszy kanały tematyczne a dopiero Tvn.. i tak kilkanaście innych programów można powymieniać więc nie gadajcie głupot jak dokładnie nie wiecie....
 0