Łukasz Szewczyk13.08.2013 (23:38)2 komentarze

Gala MTV EMA Pre-Party po raz pierwszy w Polsce

Pod koniec października 2013 roku dobędzie się, po raz pierwszy w Polsce, gala "MTV EMA Pre-Party". Realizację telewizyjną i organizację wydarzenia MTV powierzyło Agencji TVN.
MTV
MTV
Gala "MTV EMA Pre-Party" odbędzie się 30 października 2013 roku w warszawskiej Soho Factory. Podczas uroczystości zostanie wręczona nagroda dla polskiego zwycięzcy w kategorii "Best Polish Act". Laureat zawalczy o kolejną statuetkę dla najlepszego europejskiego artysty.
MTV Europe Music Awards to wydarzenie, które elektryzuje każdego roku cały świat rozrywkowy, bez wątpienia jedno z najważniejszych na mapie muzycznych imprez na świecie. Po raz pierwszy w historii poczujemy przedsmak tych emocji w Warszawie, na krótko przed galą w Amsterdamie - komentuje Darek Janczewski, country manager VIMN Polska
Agencja TVN na podstawie umowy TVN Media z Viacom International Media Networks Poland odpowiedzialna będzie zarówno za organizację wydarzenia (technika, udźwiękowienie i oświetlenie, aranżacja sali oraz sceny), jak i kompleksową obsługę telewizyjną. Z wydarzenia powstanie kilkudziesięciominutowa relacja, która zostanie wyemitowana w stacji MTV Polska 10 listopada, czyli w dniu, w którym odbędzie się gala MTV Europe Music Awards w Amsterdamie oraz na antenie TVN - pod koniec listopada. Dziennikarze Agencji TVN przygotują materiały newsowe zapowiadające galę, a także relację z wydarzenia (w tym rozmowy z uczestnikami) w postaci klipów wideo, które za pośrednictwem serwisu agencyjnego x-news będą udostępnione mediom do bezpłatnej publikacji (w tym do osadzania wideo na stronie w playerze x-link).

Komentarze (1 - 2 z 2)

jeszcze (albo aż) 10 lat temu by mnie to interesowało, ale teraz....to jedno wielkie dno
 4  
10 lat temu pokazywali więcej rockowych brudasów. Taki sam prymityw tylko jeszcze bardziej hałaśliwy.
 1