Łukasz Szewczyk21.08.2013 (11:19)13 komentarzy

Cartoon Network kończy 15 lat. Dla widzów specjalny program urodzinowy

1 września 2013 roku polska wersja Cartoon Network będzie obchodzić swoje 15 urodziny. Z tej okazji stacja przygotowała specjalny program p "Urodzinowa impreza z Gumballem" oraz konkurs online dla widzów.
15 urodziny Cartoon Network
Cartoon Network w polskiej wersji językowej rozpoczął emisję 1 września 1998 roku. Dzięki serialom komediowym pełnym nietuzinkowego humoru, wyrazistych postaci i dynamicznej stacja od zdobyła serca polskich dzieci. To Cartoon Network przedstawiło pokoleniom widzów świat całodobowej rozrywki dla dzieci z bajkami takich wytwórni jak Hanna-Barbera Productions (mi.in. "Scooby-Doo, gdzie jesteś?", "Jetsonowie", "Flintstonowie"), MGM ("Tom i Jerry") i Warner Bros. ("Zwariowane melodie") oraz kultowymi serialami wyprodukowanymi specjalnie dla stacji: "Laboratorium Dextera", "Johnny Bravo", "Krowa i kurczak", "Atomówki", "Chojrak, tchórzliwy pies", "Ed, Edd i Eddy".Od 15 lat kanał bawi i rozbudza dziecięcą wyobraźnię stawiając na oryginalność i nowoczesną animację. Wśród dzisiejszych największych przebojów stacji można znaleźć takie produkcje CN jak "Niesamowity świat Gumballa", "Pora na przygodę", "Zwyczajny serial", "Ben 10: Omniverse" oraz pełne akcji seriale przygodowe i komediowe m.in. "Jeźdźcy smoków", "Scooby-Doo! I brygada detektywów", "Loony Tunes Show", "Zielona Latarnia" czy "Transformers Prime" wyprodukowane przez renomowane studia animacji.W dniu swoich piętnastych urodzin Cartoon Network przygotował dla widzów na całodniową, radosną "Urodzinową imprezę z Gumballem". Maraton przygód sympatycznego, niebieskiego kota rozpocznie się o godz. 6:30 i potrwa aż do 21:15. W trakcie maratonu zostaną wyemitowane najzabawniejsze odcinki pierwszego i drugiego sezonu "Niesamowitego świata Gumballa", a o godz. 18:00 zaplanowano niespodziankę - emisję zupełnie nowego, nieemitowanego dotychczas odcinaka, który jest zapowiedzią wrześniowej premiery nowego sezonu serialu.Dodatkową atrakcją związaną z piętnastoleciem Cartoon Network będzie specjalny urodzinowy konkurs. Przez 15 dni stacja zada widzom 15 pytań związanych z historią CN. Codziennie przyznanych zostanie 15 nagród związanych z kanałem. Konkurs rozpocznie się już 1 września i będzie można wziąć w nim udział przez stronę Cartoonnetwork.pl.

Komentarze (1 - 10 z 13)

15 lat z wersją polską, bo Cartoon Network oglądałem po angielsku już 20 lat temu.
 6  
Johnny Bravo, Ed, Edd & Eddy, Flinstonowie, Chojrak, Dexter tak to były czasy, aż miło powspominac ;) Sto lat CN
 25  
Gdzie Carton w nc?
 11  
15 lat gdzie 16:9 lub HD ?
 16  
Skoro świętują 15 lat to powinni wyemitować maratony klasycznych seriali jak Flintstonowie, Jetsonowie czy Tom i Jerry, a nie nowych produkcji.
 16  
Skoro świętują 15 lat to powinni wyemitować maratony klasycznych seriali jak Flintstonowie, Jetsonowie czy Tom i Jerry, a nie nowych produkcji.
Dokładnie na to samo liczyłem!!!
 7  
do 2003 może 2004 leciały tam najlepsze bajki, potem zaczęli zmieniać i krótko pisząc spieprzyli 1 z najlepszych kanałów dla dzieci.
 14  
ramówka do kitu, i wole stare logo...
 5  
Racja. Ten kanał to obecnie jakaś kpina. O ile 10 lat temu można go było obejrzeć, o tyle obecnie równie dobrze mógłby zostać zamknięty.
Złote myśli Patrioty. 21.08.2013 (13:52:41)
 3  
Fakultetywnie,to Snyder jest głównym kadziejem wszystkich ośrodków Cartoon Network wraz z Yosangiem w Turner Corp. W dodatku Cartoon Network przez tych ludzi to jakby przybudówka grupy ABC,a to zważałem przy mailu do ich redakcji o szamodzielstwie na 15.urodziny,centrala nie zezwala tworzyć własnych eventów usilnie,bo Roshardiści z 25.stopniem masoństwa oni sami wypracowali że kanał dla dzieci to ma być małe KL Dachau..
Adam S. Pachołek-antyaria 21.08.2013 (14:10:18)
 0