Łukasz Szewczyk24.08.2013 (0:39)17

Sopot TOP Of The TOP Festival: Bursztynowy Słowik dla Imany (wideo)

Za nami pierwszy dzień Sopot TOP Of The TOP Festivalu 2013, podczas którego widzowie telewizji Polsat wybierali największy przebój. Bursztynowy Słowik pofrunął w ręce Imany.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

zostawcie w spokoju Edi nie ma cie serca :(((
 1  
dzisiaj bedzie jeszcze lepiej
 2  
Czy was też irytowała ta prowadząca(murzynka)? Nie wiem czemu ją zatrudnili skoro za dobrze nie umie po Polsku. Mam nadzieję, że dzisiaj jej już nie będzie.
Polast także chce miec swoją Dżoane Krupe :)
 2  
Wspaniale zorganizowany festiwal, jeden z najlepszych jaki możemy w polsce oglądac, opole, top trendy przy sopocie wymięka, tyle świetnych gwiazd jednego wieczoru, piękne piosenki z lat 80, a nagroda jak najbardziej zasłużenie dla Imany, po niej najlepsza była jak dla mnie Amy wiec dobrze że też została w jakiś sposób doceniona nagrodą radia, a ta murzynka z Nowego Jorku, bardzo pozytywna, przynajmniej mogliśmy kogoś nowego zobaczyć w roli prowadzącego, a jak komuś przeszkadzała no to widać że już nie macie się czego czepiać, i czepiacie się pierdół, aa dzisiejszy drugi dzień Sopotu na pewno nie będzie taki jak wczoraj, ale również chętnie obejrzę :0
 2  
Szczerze mówiąc nie przepadam za festiwalami z szeroko pojętą muzyką popularną ale tym razem jestem zaskoczony na plus. Dobry dobór artystów. Ciekawie było. Tym bardziej nie rozumiem krytyki pod adresem Polsatu. Czyżby zawiść fanów TVN?
 3  
Festiwal bardzo dobry. Świetna oprawa i koncerty. Polsat zrobił go jak należy.
 2  
Festiwal bardzo fajny. Zarówno w sb jak i w ndz. Dużo dobrej, różnorodnej muzyki. Dobra organizacja ze strony Polsatu. Czekam na kolejną edycję za rok.
 1