Łukasz Szewczyk27.08.2013 (14:00)33 komentarze

Nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD bez długich umów

Rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD oraz dekoderem na własność. Jest to nowa, elastyczna propozycja platformy nc+ dla klientów, którzy chcą sami decydować o długości trwania swojej umowy.
Kupując nc+ MIX użytkownik uzyskuje dostęp do oferty kanałów platformy nc+ na miesiąc. Po tym czasie może zadecydować, który pakiet chce oglądać i jak długo chce korzystać z wybranej oferty - mówi Artur Przybysz, wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki
Kupując nc+ MIX przed rozpoczęciem odbioru klient powinien aktywować kartę dekodującą. Może to zrobić wysyłając numer karty SMS-em na podany w Przewodniku po Ofercie numer lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie. Po aktywacji klient otrzymuje dostęp do kanałów z pakietów Comfort+, Universe+ i wszystkich kanałów Premium z rodziny Canal+. Przez 31 dni będzie mógł oglądać największe hity hollywoodzkich wytwórni filmowych i najlepszą na rynku ofertę sportową. Oferta nc+ MIX zawiera dekoder HD na własność w zestawie. Jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru: usługa z dekoderem 5800S w cenie 99 zł oraz z dekoderem 5800SX z wbudowanym twardym dyskiem z opcją nagrywania, w cenie 199 zł za zestaw. Powyższe ceny obowiązują przy zakupie w sklepie internetowym na stronie ncplus.pl.

Ulotka nc+ MIX
Ulotka nc+ MIX
Po miesiącu użytkowania oferty nc+ MIX, klient może wybrać dla siebie jeden z dedykowanych pakietów: Comfort+, Universe+, Silver+ lub Platinum+ z możliwością dodania opcji dodatkowych np. HBO czy FilmBox, zgodnie z aktualnym cennikiem. Dokonywany jest wówczas również wybór formy umowy zgodnej z jego oczekiwaniami:
"Płacisz jak długo chcesz" to opcja umożliwiająca rozwiązanie umowy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.
• Druga propozycja to rabat w kwocie 10 zł miesięcznie na każdy z dedykowanych pakietów abonamentowych. W tej wersji klient zawiera umowę na 12 miesięcy. Dedykowane oferty dostępne są już od 29 zł miesięcznie za Comfort+.Dodatkowo do oferty Comfort+ w prezencie dodawany jest pakiet Multi+, w którego skład wchodzą wszystkie autorskie kanały nc+: Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, Hyper+ HD i nSport HD.

Kanały nc+ MIX
Kanały nc+ MIX
Wszystkie formalności związane z wyborem pakietu i formy umowy spełniającej potrzeby klienta, można zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę ncplus.pl i wypełnić formularz zawarcia umowy lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Kontrakt zostanie dostarczony na podany adres e-mail.
Zestawy nc+ MIX będą oferowane już 2 września w sieci dystrybucji nc+, w sieciach sklepów RTV/AGD (AVANS, EURO-RTV-AGD, Media Markt i Saturn Planet, Neonet) oraz w specjalistycznych sklepach SAT na terenie całego kraju. Wtedy też zostaną zaprezentowane szczegóły nowej oferty.

Komentarze (1 - 10 z 33)

Ciekawe u mnie w miescie jest Neonet ale tam jest Salon CP...
 11  
czyli jaka dlugosc umowy mozna wybrac?
 9  
supperrr w końcu świetna oferta ! :))
 5  
Coś takiego już nawet opcji za 39zł powinno być w smart HD+ a nie w jakimś mixie. Kto bedzie płacił za uzywany dekoder 199zł??
 9  
Załatwianie przez stronę ncplus.pl ?
Ja na łączu Netii od samego startu nc+ mam problem z dostępem do strony ncplus.pl, jeszcze mi się nie zdarzyło żebym miał dostęp dłużej niz dobę, żeby go odzyskać muszę zmieniać IP, usuwać ciasteczka i tak w kółko. Tak więc wykluczam korzystanie z usługi w której nie tylko NIC nie mogę przez Internet załatwić, ale równiez praktycznie NICZEGO nie mogę się o niej przez Internet dowiedzieć...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 27 sierpnia 2013 o 15:10:55 przez Leszek1979).
 4  
A próbowałeś to wyjaśniać jakoś czy po prostu...strzeliłeś focha jak większość "wszystkowiedzących" Polaków?
 7  
Pewnie pakiet Canal+ będzie za 100zł.
Nie ma cudów, skoro jest umowa na czas nieoznaczony, musi być drożej, niż w standardowej ofercie abonamentowej.
 4  
a ja dzisiaj zmigrowałem do nc+ i jestem zadowolony universe+4C+ za 59zł
 9  
Na razie nie widzę potrzeby wyjaśniania, strona n w tych samych warunkach działała, strona cyfry+ w tych samych warunkach działała i nie znam żadnej innej strony do której miałbym w tych samych warunkach w taki sposób blokowany dostęp, i to na różnych urządzeniach w tej samej sieci domowej...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 27 sierpnia 2013 o 15:28:25 przez Leszek1979).
 4  
Nie na to czekam.
Czekam na ofertę a la carte.
Prędzej niczego od nc+ nie kupię.
To ja sam chcę decydować jakie kanały będę oglądał i tylko za nie płacił.
Dla mnie tych kilka narzuconych pakietów jest bez sensu.
 9