Łukasz Szewczyk29.08.2013 (14:14)1 komentarz

Krystian Wieczorek w drugiej serii "Genezy grzechu" na kanale ID

Czy ludzkie słabości mogą wywołać niekontrolowaną lawinę zła, której nie da się tak naprawdę zatrzymać? Przekonają się o tym widzowie kanału ID w drugiej serii programu "Geneza grzechu". Przewodnikiem widzów po mrocznych zakamarkach ludzkiej natury będzie Krystian Wieczorek.
"Geneza grzechu" w ID
"Geneza grzechu" w ID
Udział popularnego aktora w pierwszej odsłonie programu - będący jednocześnie jego debiutem w roli prowadzącego - okazał się ogromnym sukcesem. Krystian Wieczorek znany jest telewidzom z licznych ról "niegrzecznych chłopców", którzy mają wiele grzechów na sumieniu. Jego serialowy wizerunek doskonale współgra zatem z tematyką programu. Bowiem każdy z odcinków "Genezy grzechu" to dwie historie kryminalne, w których jeden lub mieszanka kilku grzechów głównych powoduje, że ludzie zwracają się przeciwko sobie. Co ważne, każdą z prezentowanych opowieści napisało życie. W liczącej 10 odcinków drugiej serii nie zabraknie więc nagłych zwrotów akcji i realistycznych rekonstrukcji zdarzeń. Za każdym razem Krystian Wieczorek wyjaśni, jak sytuacja, w której znaleźli się bohaterzy programu, sprawiła, że przekroczyli oni granice między dobrem a złem.W pierwszym odcinku widzowie poznają parę studentów, których połączyło zauroczenie oraz... słabość do używek. Nieumiarkowanie w ich przypadku nie tylko uwięziło tę dwójkę w toksycznym związku, ale w konsekwencji doprowadziło do eskalacji agresji i zakończyło się tragiczną śmiercią jednego z nich. Równie dramatyczny przebieg miała znajomość zamożnego wdowca i zmysłowej nauczycielki tańca. Mężczyzna rozbity po nagłej śmierci żony nie wierzył, że inna kobieta będzie w stanie rozbudzić jego uczucia. A jednak instruktorka rozkochała go w sobie. Niestety, ona sama kierowała się nie miłością a chciwością.
Druga seria programu "Geneza grzechu" na antenie IT we wtorki o godzinie 22.30 (od 3 września 2013 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

"Przewodnikiem widzów po mrocznych zakamarkach ludzkiej natury będzie Krystian Wieczorek.
Udział popularnego aktora w pierwszej odsłonie programu - będący jednocześnie jego debiutem w roli prowadzącego - okazał się ogromnym sukcesem.
Krystian Wieczorek znany jest telewidzom z licznych ról "niegrzecznych chłopców", którzy mają wiele grzechów na sumieniu."

... wolałem normalnego Fajbusiewicza w "997" niż tego metroseksualnego wymoczka, serialowego wyrobnika Wieczorka.
 3